خانه / اخبار استان ها / درخواست رئیس دانشگاه پیام‌ نور هرمزگان از دانشجویان

درخواست رئیس دانشگاه پیام‌ نور هرمزگان از دانشجویان

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان گفت: از دانشجویان این انتظار می‌رود که به جز درس خواندن و تحصیل وارد حوزه‌های دیگر نیز بشوند.

به گزارش خبرگزاری از بندرعباس، صمد حمزه‌ئی شنبه ‌شب در مراسمی مرتبط با استقبال از دانشجویان جدیدالورود اظهار داشت: دانشگاه پیام نور نخستین و قدیمی‌ترین موسسه آموزش عالی در استان هرمزگان است.

وی با بیان اینکه این دانشگاه تاکنون خدمات بسیار زیادی برای استان داشته است، اضافه کرد: فارغ‌التحصیلان بسیار زیادی از این دانشگاه در استان مشغول فعالیت در ادارات هستند.

این مسئول با اشاره به اینکه دانشگاه چهار رکن از جمله دانشجویان، اساتید، کارکنان و فضای فیزیکی دارد، افزود: بزرگترین سرمایه دانشگاه دانشجویان هستند و دانشگاه بدون دانشجو معنی ندارد.

حمزه‌ئی خطاب به دانشجویان گفت: وجود و حضور دانشجو باعث برکت است و این سرمایه را باید مدیران، کارکنان و اساتید دانشگاه هدایت و حمایت کنند.

این مسئول، در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دانشجویان علاوه بر درس خواندن باید توجه کافی به کانون‌ها و انجمن‌های دانشگاه هم داشته باشند.

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان یادآور شد: دانشجویان باید بیشتر با کانون‌ها و انجمن‌ها و فعالیت‌ها و کارکردهای آن آشنا شوند.

وی اضافه کرد: دانشجویان باید مشکلات دانشگاه را گزارش دهند تا دانشگاه به سوی پیشرفت و توسعه بیشتر هدایت شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *