معماری
          
خانه / پیام نور / توقف پذیرش در ۷۲۶رشته محل در دانشگاه پیام‌نور

توقف پذیرش در ۷۲۶رشته محل در دانشگاه پیام‌نور

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور با اشاره به برنامه‌های دانشگاه برای افزایش کیفیت، اصلاح هرم هیات علمی و تولید کتب و محتواهای آموزشی و الکترونیکی با کیفیت تر را جزو اولویت های این دانشگاه عنوان کرد.

دکتر کریمی با اشاره به توقف پذیرش در ۷۲۶رشته محل در راستای کیفیت بخشی و ساماندهی رشته ها در این دانشگاه گفت:امسال در مقطع کارشناسی این دانشگاه از طریق آزمون سراسری ۲۱۰ هزار و ۵۹۰ نفر پذیرفته شده اند .

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور اذعان داشت: از مجموع ۱۲۰ هزار نفر پذیرفته شدگان در آزمون کارشناسی ارشد سازمان سنجش و آموزش کشور، ۱۹ هزار و ۴۶۹ نفر فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور بودند که این آمارنشان دهنده کیفیت مناسب و رشد و علاقه بیش از پیش متقاضیان تحصیل به شیوه آموزشی در این دانشگاه است.

کریمی عواملی نظیر منابع و محتواهای آموزشی پربار و کامل دانشگاه در سطح کشور، آزمون های متمرکز و عادلانه، شهریه بسیار پایین در قیاس با سایر دانشگاههای شهریه بگیر، حذف هزینه های جانبی نظیر ایاب و ذهاب و اقامت و مسکن در شرایط دوری از خانواده، امکان تحصیل توام با اشتغال، امکان تغییر رشته و مهمان و انتقالی آسان، و ترجیح در نزدیکی به خانواده ها به ویژه از جانب دانشجویان دختر را عمده ترین دلایل استقبال و ترجیح در انتخاب این دانشگاه از سوی داوطلبان عنوان نمود.

وی همچنین از اجرای آزمون آنلاین در آینده نزدیک در این دانشگاه خبر داد و با اشاره به اینکه دانشگاه در صدد است که در سال جاری با لحاظ جنبه های نظارتی و امنیتی مبادرت به انجام آزمون آنلاین در کل کشور برای کلیه شیوه های آموزشی نماید.

وی اجرای چنین شیوه آموزشی را تحولی شگرف در عرصه آموزش و سنجش در این دانشگاه عنوان نمود و گفت براساس این شیوه دانشجویان به صورت اختیاری می توانند درهر مکانی اعم از منزل، محل کار و یا هر نقطه ای از کشور که دسترسی به اینترنت دارند اقدام به انجام آزمون نمایند.

کریمی در خاتمه با اشاره به ادامه ثبت نام و انتخاب واحد تا اول مهر ماه، آدرس سامانه www.reg.pnu.ac.ir را برای ثبت نام به صورت غیرحضوری پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال جاری معرفی نمود.


—————————————————————————————————-
کانال تلگرامی اخبار پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس