خانه / اخبار استان ها / زنجان / آغاز فعالیت ۱۳ انجمن‌ علمی دانشجویی در پیام نور قیدار

آغاز فعالیت ۱۳ انجمن‌ علمی دانشجویی در پیام نور قیدار

معاون فرهنگی دانشگاه پیام‌نور زنجان تصریح کرد: دانشجویان این دانشگاه کمتر در دانشگاه حضور دارند و همین موضوع دلیل کم بودن فعالیت‌های انجمن‌ها است.

“اصغر حاج‌علی‌اکبری” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری pnu4u منطقه زنجان، گفت: انجمن‌های علمی این دانشگاه در شرف تغییر مدیریت هستند و مدیر برخی انجمن‌ها نیز تغییر کرده است. به عنوان نمونه در پیام‌نور مرکز قیدار ۱۳ انجمن‌ علمی دانشجویی دور جدید فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

وی افزود: معمولاً دانشجویان دانشگاه پیام‌نور علاقه‌ای به فعالیت‌های سیاسی ندارند و درخواستی برای تشکیل انجمن سیاسی وجود نداشته است و تنها تشکل دانشجویی فعال، بسیج دانشجویی است.

این مسئول در خصوص کم بودن فعالیت‌های دانشجویی در این دانشگاه، خاطرنشان کرد: حجم دروس، کمبود کلاس‌های درسی و مشغله کاری دانشجویان سبب می‌شود که دانشجویان کمتر در فعالیتهای دانشگاه حضور یابند.

وی اظهار کرد: نیمه حضوری بودن کلاس‌های درس دانشگاه پیام‌نور سبب می‌شود دانشجویان اوقات فراغت خود را در خارج از دانشگاه بگذرانند و فعالیت‌های فرهنگی و علمی این دانشجویان خارج از محیط دانشگاه باشد.

حاج‌علی‌اکبری تصریح کرد: دانشجویان دانشگاه پیام‌نور با توجه به اینکه حضور کمی در دانشگاه دارند، لذا از رویدادهای دانشگاه بی‌خبر بوده و به همین جهت میزان مشارکت آنان کم است، ولی باید تاکید کرد با وجود حضور کم دانشجویان فعالیت‌های گسترده و قابل توجهی توسط دانشجویان انجام می‌شود که در پی گسترش آن هستیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *