خانه / پیام نور / ارائه دروس الکترونیکی فقط به اساتید دارای کارت صلاحیت تدریس/اعلام اسامی

ارائه دروس الکترونیکی فقط به اساتید دارای کارت صلاحیت تدریس/اعلام اسامی

مدیرکل دفتر آموزش های آزاد و چندرسانه ای خبر داد:دروس الکترونیکی فقط به اساتید دارای کارت صلاحیت تدریس ارائه می شود

دکتر نصیر زاده مدیرکل دفتر آموزش های آزاد و چندرسانه ای با اشاره به برگزاری کارگاه های دوره ای “آموزش راهبردهای تدریس الکترونیکی” و اعطای کارت صلاحیت تدریس الکترونیکی به اساتید شرکت کننده در کارگاه های مذکور گفت: از این پس کارشناسان آموزش الکترونیکی فقط می توانند دروس الکترونیکی را به اساتید دارای کارت صلاحیت تدریس الکترونیکی ارائه دهند.

پیرو برگزاری کارگاه های دوره ای “آموزش راهبردهای تدریس الکترونیکی” به کلیه اساتید شرکت کننده در این کارگاه ها کارت صلاحیت تدریس الکترونیکی اعطا شد و از این پس فقط اساتیدی که دارای این کارت هستند می توانند دروس الکترونیکی را ارائه نمایند.

شایان ذکر است کارگاهی برای اساتید و نمایندگان آموزش الکترونیکی استان های قطب و حامی که به هر دلیلی نتوانسته اند از این کارگاه ها استفاده نمایند در نظر گرفته و تاریخ برگزاری آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

اسامی اساتید دارای کارت صلاحیت تدریس آموزش الکترونیکی

مشخصات اساتید دارای گواهی صلاحیت تدریس آموزش الکترونیکی
ردیف نام نام خانوادگی رشته استان محل خدمت مرکز/واحد محل خدمت
۱ بهروز قرنی جغرافیاوبرنامه ریزی روستایی اصفهان اردستان
۲ فهیمه براتی آمارریاضی اصفهان اصفهان
۳ راضیه ربانی یکتا آموزش زبان انگلیسی اصفهان اصفهان
۴ مولود ستوده تاریخ اصفهان اصفهان
۵ محمدرضا عسکرانی تاریخ اصفهان اصفهان
۶ شهرام امیری تاریخ (ایران اسلامی) اصفهان اصفهان
۷ رضا مختاری جغرافیا و برنامه ریزی اصفهان اصفهان
۸ سیدعباس نعمت اله زاده ریاضیات اصفهان اصفهان
۹ علی زمانی زبان و ادبیات فارسی اصفهان اصفهان
۱۰ فاطمه جوانی زیست شناسی – بیوفزیک اصفهان اصفهان
۱۱ علی اصغر پیله وریان زیست شناسی – علوم جانوری اصفهان اصفهان
۱۲ اکبر کریمی زیست شناسی – علوم جانوری اصفهان اصفهان
۱۳ علی نوری زیست شناسی – علوم جانوری اصفهان اصفهان
۱۴ مریم حائری نسب زیست شناسی (علوم گیاهی ) اصفهان اصفهان
۱۵ حسن کرمعلیان علوم تربیتی اصفهان اصفهان
۱۶ نسرین نیک اندیش جغرافیای طبیعی اصفهان آران و بیدگل
۱۷ مهدی ابراهیمی جغرافیا – برنامه ریزی شهری اصفهان بهارستان
۱۸ سمیه السادات میری لواسانی حقوق اصفهان بهارستان
۱۹ صدیقه رضایی دهنوی روانشناسی – عمومی اصفهان بهارستان
۲۰ شقایق نیک نشان علوم تربیتی اصفهان پیربکران
۲۱ محمودرضا کوه کن تاریخ اصفهان خوانسار
۲۲ مریم انصاری علوم تربیتی اصفهان خوراسگان
۲۳ اصغر نوروزی جغرافیا- برنامه ریزی روستایی اصفهان زرین شهر
۲۴ زهرا آقابابایی زبان وادبیات فارسی اصفهان زرین شهر
۲۵ علی قاسم پور علوم تربیتی (برنامه ریزی درسی ) اصفهان سمیرم
۲۶ رامین غفاری جغرافیاوبرنامه ریزی روستایی (چندبخشی ) اصفهان شاهین شهر
۲۷ ساسان طهماسبی تاریخ (ایران اسلامی) اصفهان شهرضا
۲۸ احمد موذنی جامعه شناسی اصفهان شهرضا
۲۹ احمد موذنی علوم اجتماعی(جامعه شناسی) اصفهان شهرضا
۳۰ مینو طباطبایی علوم تربیتی اصفهان فولادشهر
۳۱ مریم کلکین نما آمارریاضی اصفهان نجف آباد
۳۲ محمد ابراهیم ایرج پور زبان و ادبیات فارسی اصفهان نجف آباد
۳۳ حمید رضا قانونی زبان و ادبیات فارسی اصفهان نجف آباد
۳۴ رسول قاسمی زیست شناسی (علوم گیاهی ) اصفهان نجف آباد
۳۵ رویا رضوی زاده زیست شناسی (علوم گیاهی ) اصفهان نجف آباد
۳۶ زیبا شفیعی خوزانی تاریخ و تمدن اسلامی اصفهان نطنز
۳۷ محسن سقایی جغرافیای انسانی (شهری ) اصفهان وزوان
۳۸ رامین امینی نژاد جغرافیای انسانی گرایش شهری اصفهان وزوان
۳۹ سمانه عابدی اقتصاد کشاورزی البرز کرج
۴۰ محمدرضا پاکروان اقتصاد البرز کرج
۴۱ محمد خالدی اقتصاد کشاورزی البرز کرج
۴۲ غلامرضا یاوری اقتصاد کشاورزی البرز کرج
۴۳ اکرم عبدالله پور الهیات و معارف اسلامی- فقه و مبانی حقوق اسلامی البرز کرج
۴۴ حمید قاسمی تربیت بدنی (مدیریت وبرنامه ریزی ) البرز کرج
۴۵ محمدعلی قره تربیت بدنی وعلوم ورزشی البرز کرج
۴۶ حسین پورسلطان زرندی تربیت بدنی(مدیریت ورزشی و برنامه ریزی) البرز کرج
۴۷ مریم طهرانی زاده روانشناسی عمومی البرز کرج
۴۸ مجید سرمدی زبان ادبیات فارسی البرز کرج
۴۹ فاطمه شهبازی زیست شناسی – علوم جانوری البرز کرج
۵۰ طلعت دیبا علوم تربیتی (برنامه ریزی درسی ) البرز کرج
۵۱ علیرضا بزرگ زاده علوم تربیتی- مدیریت و برنامه ریزی آموزشی البرز کرج
۵۲ مهتاب غفاری علوم تربیتی- مدیریت و برنامه ریزی آموزشی البرز کرج
۵۳ سید الیاس مرتضوی مهندسی کشاورزی-اصلاح نباتات البرز کرج
۵۴ فرهاد نظریان فیروز آبادی مهندسی کشاورزی-بیوتکنولوژی کشاورزی البرز کرج
۵۵ سیروس منصوری فر مهندسی کشاورزی-زراعت البرز کرج
۵۶ مهرشاد زین العابدین مهندسی کشاورزی – علوم باغبانی البرز کرج
۵۷ مسعود توحید فر مهندسی کشاورزی_گیاه پزشکی البرز کرج
۵۸ محمد حسن جعفری صیادی مهندسی منابع طبیعی – جنگلداری البرز کرج
۵۹ مینا ربیعی مهندسی منابع طبیعی – مرتع وآبخیزداری البرز کرج
۶۰ لیلا غیرتی آرانی مهندسی منابع طبیعی_محیط زیست البرز کرج
۶۱ عزت اله کردمیرزانیکوزاده روانشناسی البرز نظر آباد
۶۲ رفعت اله جلیلی فلسفه البرز نظر آباد
۶۳ عیسی دهقانی ریاضی کاربردی آذربایجان شرقی پیام نور اهر
۶۴ لیدر نوایی آمار آذربایجان شرقی پیام نور آذرشهر
۶۵ علیرضا وحیدی سفیدان ریاضی محض آذربایجان شرقی پیام نور بستان آباد
۶۶ علیرضا نجفی زاده ریاضی محض آذربایجان شرقی پیام نور بنیس
۶۷ شهرام نجف زاده ریاضی محض آذربایجان شرقی پیام نور تبریز
۶۸ محمد چایچی رقیمی ریاضی محض – هندسه آذربایجان شرقی پیام نور تبریز
۶۹ یوسف علی پور فخری ریاضی محض – هندسه آذربایجان شرقی پیام نور شبستر
۷۰ اسماعیل نیکوفر ریاضی محض آذربایجان شرقی پیام نور ملکان
۷۱ معصومه عابدینی زیست شناسی- علوم گیاهی آذربایجان شرقی تبریز
۷۲ حسین میرزائی علوم اقتصادی آذربایجان شرقی تبریز
۷۳ جعفر پور محمود قاضی جهانی ریاضی کاربردی – تحقیق در عملیات آذربایجان شرقی تربیت معلم
۷۴ رامین ایمانی نبیی آمار آذربایجان شرقی دانشگاه تبریز
۷۵ حسین جباری خامنه آمار آذربایجان شرقی دانشگاه تبریز
۷۶ محمد شهریاری ریاضی کاربردی آذربایجان شرقی دانشگاه مراغه
۷۷ محمد مهدی زاده خالسرایی ریاضی کاربردی آذربایجان شرقی دانشگاه مراغه
۷۸ علی رضا جعفرزاده کوچکی الهیات- علوم قرآن و حدیث آذربایجان شرقی ملکان
۷۹ میکائیل جمال پور فلسفه آذربایجان شرقی واحد ممقان
۸۰ سیاوش جعفری زبان وادبیات فارسی بوشهر برازجان
۸۱ مهدی نامدارزادگان مهندسی فناوری اطلاعات بوشهر بندر گناوه
۸۲ محمد چمکوری الهیات فقه ومبانی حقوق اسلام بوشهر بوشهر
۸۳ محمدحسن منصوری برق بوشهر بوشهر
۸۴ محمدرضا بحرانی روان شناسی بوشهر بوشهر
۸۵ سید یونس محمدی یوسف نژاد روانشناسی بوشهر بوشهر
۸۶ عاکفه رادفر ریاضی محض جبر بوشهر بوشهر
۸۷ سیده فاطمه علوی زبان شناسی همگانی بوشهر بوشهر
۸۸ فاطمه کرمپور زبان شناسی همگانی بوشهر بوشهر
۸۹ جاسم قیم زبان وادبیات عرب بوشهر بوشهر
۹۰ عباس جاهدجاه زبان وادبیات فارسی بوشهر بوشهر
۹۱ اسماعیل رستمی شیمی -شیمی آلی بوشهر بوشهر
۹۲ علیرضا گلستانی علوم اجتماعی – مردم شناسی بوشهر بوشهر
۹۳ سوسن آقاجان بگلو علوم تربیتی گرایش مدیریت برنامه ریزی آموزشی بوشهر بوشهر
۹۴ عادل اسوار فیزیک بوشهر بوشهر
۹۵ آزاده کریمی مرمت بنا و بافت های تاریخی بوشهر بوشهر
۹۶ سید سجاد سجادی خواه شیمی- الی بوشهر خورموج
۹۷ عبدالرسول افراسیابی علوم اقتصادی بوشهر خورموج
۹۸ مرتضی سیاوشی مهندسی کشاورزی -زراعت بوشهر گناوه
۹۹ غلامرضا امینی نژاد جغرافیا وبرنامه ریزی روستایی بوشهر گناوه
۱۰۰ نرگس مقدسی مهندسی عمران بوشهر مرکز بین المللی عسلویه
۱۰۱ حسین شیخ حسنی جغرافیا تهران اسلامشهر
۱۰۲ پروین میرزایی روانشناسی تهران بهارستان
۱۰۳ بهناز پیامنی ادبیات فارسی تهران پاکدشت
۱۰۴ بهاره حیدری حقوق تهران پاکدشت
۱۰۵ حسین یزدانی احمد آبادی ادبیات فارسی تهران پردیس
۱۰۶ حاتم صادق زیازی بین الملل تهران پردیس
۱۰۷ سیده معصومه غمخواری مدیریت بازرگانی تهران پردیس
۱۰۸ سید صادق بحرینی معارف تهران پردیس
۱۰۹ آذر آقایاری تربیت بدنی تهران تهران جنوب
۱۱۰ مهدی موسی کاظمی جغرافیا تهران تهران جنوب
۱۱۱ حسین آل کجباف حقوق تهران تهران جنوب
۱۱۲ فاطمه سوهانیان حقوق تهران تهران جنوب
۱۱۳ سهیلا کوشا حقوق تهران تهران جنوب
۱۱۴ عباس نظیفی حقوق تهران تهران جنوب
۱۱۵ محمد عزیزی حقوق خصوصی تهران تهران جنوب
۱۱۶ مهدی دهستانی روانشناسی تهران تهران جنوب
۱۱۷ زهره رافضی روانشناسی تهران تهران جنوب
۱۱۸ بلقیس روشن زبان شناسی همگانی تهران تهران جنوب
۱۱۹ مریم سادات غیاثیان زبان شناسی همگانی تهران تهران جنوب
۱۲۰ فاطمه توکلی رستمی زبان وادبیات فارسی تهران تهران جنوب
۱۲۱ محمد شبیری علوم تربیتی تهران تهران جنوب
۱۲۲ طیبه صفایی علوم تربیتی تهران تهران جنوب
۱۲۳ مهران فرج اللهی علوم تربیتی تهران تهران جنوب
۱۲۴ مهرنوش خشنودی فر علوم تربیتی تهران تهران جنوب
۱۲۵ حمید ملکی مدیریت آموزشی تهران تهران جنوب
۱۲۶ خدیجه احمدی آملی ریاضی – محض تهران تهران شرق
۱۲۷ یونس عصری زیست شناسی تهران تهران شرق
۱۲۸ محمد رضوانی گیل کلائی مهندسی صنایع تهران تهران شرق
۱۲۹ سعیده طوافی مهندسی منابع طبیعی-مرتع و آبخیزداری تهران تهران شرق
۱۳۰ منیره رحیمی مهندسی کشاورزی- اصلاح نباتات تهران تهران شرق
۱۳۱ سید علی رضویان امریی مهندسی عمران تهران تهران شمال
۱۳۲ فیروزه صفرزاده مهندسی کامپیوتر- نرم افزار تهران تهران شمال
۱۳۳ پروانه دانش جامعه شناسی-مسائل اجتماعی ایران تهران تهران غرب
۱۳۴ احمد بخارائی جامعه شناسی تهران تهران غرب
۱۳۵ مسعود مطلبی علوم سیاسی تهران تهران غرب
۱۳۶ محمداسمعیل رستمی نیا مدیریت دولتی -مدیریت منابع انسانی تهران تهران غرب
۱۳۷ فاطمه عیدی مدیریت بازرگانی تهران تهران غرب
۱۳۸ نگار معتمدی مدیریت بازرگانی(بازاریابی) تهران تهران غرب
۱۳۹ بهروز لاری سمنانی مدیریت – مالی تهران حسن آباد
۱۴۰ نسرین آذرباد جغرافیا و برنامه ریزی روستایی تهران دماوند
۱۴۱ علی احمدی زبان وادبیات عرب تهران دماوند
۱۴۲ داود غلامرضایی مدیریت صنعتی تهران دماوند
۱۴۳ ابوالفضل محمودی مهندسی کشاورزی-اقتصاد کشاورزی تهران رباط کریم
۱۴۴ فهیمه سلطانیان ریاضی کاربردی تهران رباط کریم
۱۴۵ محمد خلج زمین شناسی تهران رباط کریم
۱۴۶ مرجان معصومی فرد علوم تربیتی تهران رباط کریم
۱۴۷ رامین صادقیان مهندسی صنایع (دکتری ) تهران رباط کریم
۱۴۸ مریم لاریجانی آموزش محیط زیست تهران ری
۱۴۹ فتانه حسنی جعفری تکنولوژی آموزشی تهران ری
۱۵۰ طاهره موسوی راد تربیت بدنی و علوم ورزشی تهران ری
۱۵۱ زهرا محمدی جامعه شناسی تهران ری
۱۵۲ مجید درودیان حقوق تهران ری
۱۵۳ مژگان رامین نیا حقوق بین الملل تهران ری
۱۵۴ حسین مقصودی بیوتکنولوژِی تهران شهرری
۱۵۵ آرزو نجفیان زبان شناسی همگانی تهران شهریار
۱۵۶ فرناز ترابی تربیت بدنی وعلوم ورزشی تهران شهریار
۱۵۷ علی سوری نژاد جغرافیای طبیعی گرایش اقلیم شناسی تهران شهریار
۱۵۸ عبدالرسول دیانی حقوق خصوصی تهران شهریار
۱۵۹ پرستو ریحانی اردبیلی ریاضی کاربردی (آنالیزعددی ) تهران شهریار
۱۶۰ علی کریمی فیروزجانی زبان شناسی همگانی تهران لواسانات
۱۶۱ ثنا صفری علوم تربیتی تهران لواسانات
۱۶۲ فروزان ضرابیان علوم تربیتی (برنامه ریزی درسی ) تهران ملارد
۱۶۳ علیرضا ایرانشاهی حقوق خصوصی تهران ورامین
۱۶۴ علیرضا حاتمی آمار تهران تهران غرب
۱۶۵ مسعود خلیلی ریاضی کابردی تهران شهریار
۱۶۶ بیژن دادرس جغرافیاوبرنامه ریزی شهری چهارمحال و بختیاری بروجن
۱۶۷ مهدی ابراهیمی فیزیک- زمینه ذرات بنیادی چهارمحال و بختیاری فرخ شهر
۱۶۸ غلامرضا حسامیان آمار چهارمحال و بختیاری مرکز شهرکرد
۱۶۹ معصومه سجادی ریاضی چهارمحال و بختیاری مرکز شهرکرد
۱۷۰ حمید رضایی زبان وادبیات فارسی چهارمحال و بختیاری مرکز شهرکرد
۱۷۱ مریم اهنکوب زمین شناسی- پترولوژی چهارمحال و بختیاری مرکز شهرکرد
۱۷۲ محسن نکوئی نیا شیمی – تجزیه چهارمحال و بختیاری مرکز شهرکرد
۱۷۳ پروانه کمالی علوم اقتصادی چهارمحال و بختیاری مرکز شهرکرد
۱۷۴ فرحناز اکبراقلی جغرافیا برنامه ریزی روستایی خراسان رضوی تربت جام
۱۷۵ مریم سلامی علم اطلاعات و دانش شناسی خراسان رضوی تربت حیدریه
۱۷۶ حشمت سپهری مقدم مهندسی کشاورزی خراسان رضوی تربت حیدریه
۱۷۷ افسانه نیکوکار اقتصاد کشاورزی خراسان رضوی چناران
۱۷۸ حسن رامشینی زیست شناسی(بیوشیمی) خراسان رضوی سبزوار
۱۷۹ الهام عزیزی کشاورزی-زراعت و اصلاح نباتات خراسان رضوی سبزوار
۱۸۰ علی معصومی کشاورزی-فیزیولوژی گیاهان زراعی خراسان رضوی سرولایت
۱۸۱ علی اصغر کدیور جغرافیا و برنامه ریزی روستایی خراسان رضوی فریمان
۱۸۲ ریحانه سادات سلطانی مقدس جغرافیا و برنامه ریزی روستایی خراسان رضوی قوچان
۱۸۳ سید امیر محمد علوی زاده جغرافیا و برنامه ریزی روستایی خراسان رضوی کاشمر
۱۸۴ علی منظم اسماعیل پور جغرافیا و برنامه ریزی روستایی خراسان رضوی کاشمر
۱۸۵ احمد عربشاهی مدیریت خراسان رضوی کاشمر
۱۸۶ محمد موسوی مدیریت دولتی-منابع انسانی خراسان رضوی گناباد
۱۸۷ صادق بافنده ایماندوست اقتصاد خراسان رضوی مشهد
۱۸۸ محمد لشکری اقتصاد خراسان رضوی مشهد
۱۸۹ مجید کبیریان الهیات(علوم قران و حدیث) خراسان رضوی مشهد
۱۹۰ حامد امین زاده برق- گرایش الکترونیک خراسان رضوی مشهد
۱۹۱ سید محمد فضائلی پژوهش هنر خراسان رضوی مشهد
۱۹۲ حسین رحیمی جغرافیا انسانی-شهری خراسان رضوی مشهد
۱۹۳ سید محمود موسوی شیری حسابداری خراسان رضوی مشهد
۱۹۴ ابراهیم تقی زاده حقوق خراسان رضوی مشهد
۱۹۵ احمد فدوی حقوق خراسان رضوی مشهد
۱۹۶ سعید سرابیان روانشناسی بالینی خراسان رضوی مشهد
۱۹۷ هادی خدابخشیان ریاضی محض-آنالیز خراسان رضوی مشهد
۱۹۸ حسن بساک زبان و ادبیات فارسی خراسان رضوی مشهد
۱۹۹ محمد جواد عرفانی بیضائی زبان و ادبیات فارسی خراسان رضوی مشهد
۲۰۰ نازنین پازوکی زیست شناسی خراسان رضوی مشهد
۲۰۱ راهله رهباریان زیست شناسی-علوم گیاهی خراسان رضوی مشهد
۲۰۲ نوراله فیضی شیمی خراسان رضوی مشهد
۲۰۳ جلیل لاری شیمی آلی خراسان رضوی مشهد
۲۰۴ زرین اسحاقی شیمی تجزیه خراسان رضوی مشهد
۲۰۵ عزیزاله نژادعلی شیمی تجزیه خراسان رضوی مشهد
۲۰۶ فاطمه راوری شیمی فیزیک خراسان رضوی مشهد
۲۰۷ علیرضا اکبری شیمی معدنی خراسان رضوی مشهد
۲۰۸ محمود دلاور شیمی معدنی خراسان رضوی مشهد
۲۰۹ محمد حکیمی شیمی معدنی خراسان رضوی مشهد
۲۱۰ هادی شریف مقدم علم اطلاعات و دانش شناسی خراسان رضوی مشهد
۲۱۱ ثریا ضیائی علم اطلاعات و دانش شناسی خراسان رضوی مشهد
۲۱۲ وجیهه ظهور پرونده علوم تربیتی-مدیریت و برنامه ریزی آموزشی خراسان رضوی مشهد
۲۱۳ سهیل قره عمران خراسان رضوی مشهد
۲۱۴ سعید محمدی فیزیک خراسان رضوی مشهد
۲۱۵ محمد قاسمی نامقی مدیریت بازرگانی خراسان رضوی مشهد
۲۱۶ علی شکرگزارعباسی مکانیک خراسان رضوی مشهد
۲۱۷ ابوالقاسم عارف نژاد الهیات و معارف اسلامی خراسان رضوی نیشابور
۲۱۸ علی حجتی شرق علوم اجتماعی خراسان رضوی نیشابور
۲۱۹ آذرمیدخت رکنی زبان و ادبیات فارسی خوزستان اهواز
۲۲۰ محمود مهدی زاده آبدانان زبان وادبیات عرب خوزستان اهواز
۲۲۱ محمد شکرایی زبان و ادبیات فارسی خوزستان خرمشهر
۲۲۲ مهدی کدخدای طراحی زبان و ادبیات فارسی خوزستان رامهرمز
۲۲۳ سیده سوسن فخرایی تاریخ اسلام خوزستان مرکز اهواز
۲۲۴ کریم سواری روانشناسی خوزستان مرکز اهواز
۲۲۵ ام السلمه بابایی فینی جغرافیای طبیعی-اقلیم شناسی زنجان ابهر
۲۲۶ محمد رضا پورهروی دکتری شیمی زنجان ابهر
۲۲۷ علی طاهرخانی علوم سیاسی زنجان ابهر
۲۲۸ حمیدرضا وزیرزنجانی مدیریت بازرگانی زنجان ابهر
۲۲۹ مهدی ذکریاپناه گشتی مهندسی کامپیوتر- نرم افزار زنجان ابهر
۲۳۰ تورج رحمانی علوم سیاسی زنجان زنجان
۲۳۱ سیدمحمد موسوی علوم سیاسی زنجان زنجان
۲۳۲ سلمان ولی محمدی مهندسی کامپوتر زنجان طارم
۲۳۳ فرهاد کرامت علوم سیاسی زنجان قیدار
۲۳۴ سوناز نصیری علوم سیاسی زنجان قیدار
۲۳۵ علی پریمی الهیات ومعارف اسلامی – فلسفه وکلام اسلامی سمنان دامغان
۲۳۶ مهدی مومنی جرم شناسی سمنان دامغان
۲۳۷ راضیه مهدی بیرق دار زبانشناسی همگانی سمنان دامغان
۲۳۸ شهرام باسیتی علوم اجتماعی – مردم شناسی سمنان دامغان
۲۳۹ حسن فراتی مدیریت دولتی-منابع انسانی سمنان دامغان
۲۴۰ ابوالفضل روحانی مهندسی صنایع سمنان دامغان
۲۴۱ یوسف عالی عباس آباد زبان وادبیات فارسی – محض سمنان سمنان
۲۴۲ مریم عزالدین شیمی (شیمی تجزیه ) سمنان سمنان
۲۴۳ محمد شاه حسینی مدیریت دولتی -مدیریت منابع انسانی سمنان سمنان
۲۴۴ علی شاهینی حقوق سمنان شاهرود
۲۴۵ سعادت اله فرامرزی ریاضی محض -جبر جابجایی وهمولوژی سمنان شاهرود
۲۴۶ سید مجتبی حسینی راد علوم کامپیوتر سمنان شاهرود
۲۴۷ مهین رضایی فلسفه سمنان شاهرود
۲۴۸ مسعود علیزاده حقوق بین الملل(دکتری) سمنان گرمسار
۲۴۹ مزگان آگاه هریس روانشناسی عمومی سمنان گرمسار
۲۵۰ صدیقه سلیمانی زبان وادبیات فارسی سمنان گرمسار
۲۵۱ نازیلا خطیب زنجانی علوم تربیتی – مدیریت وبرنامه ریزی آموزشی سمنان گرمسار
۲۵۲ کورش بامداد زیست شناسی – بیوفزیک فارس استهبان
۲۵۳ سعید زحمت کش شیمی فارس استهبان
۲۵۴ محمدرضا میرزانیا ادبیات عربی فارس آباده
۲۵۵ محمود کمالی زبان وادبیات فارسی – محض فارس بوانات
۲۵۶ نرگس عباسی آمارریاضی فارس شیراز
۲۵۷ فریبا ارشاد ریاضی – محض فارس شیراز
۲۵۸ جهانگیر چشم آور ریاضی محض (آنالیز) فارس شیراز
۲۵۹ رحمت سلطانی ریاضی محض (آنالیز) فارس شیراز
۲۶۰ شمس الملوک خوشدل ریاضی محض (جبر) دکتری فارس شیراز
۲۶۱ الهام اسراری زبان وادبیات انگلیسی فارس شیراز
۲۶۲ حسین توللی شیمی -شیمی تجزیه فارس شیراز
۲۶۳ محسن حاتمی فیزیک گرایش اتمی مولکولی فارس شیراز
۲۶۴ سیدمحمد حسین کمانی مدیریت دولتی-منابع انسانی فارس شیراز
۲۶۵ زهره ابراهیمی مهندسی مکانیک فارس شیراز
۲۶۶ شاداب قرائتی جهرمی شیمی معدنی فارس شیراز
۲۶۷ زهرا برزگر مهندسی معماری فارس شیراز
۲۶۸ داداله بهمند جغرافیا و برنامه ریزی روستایی فارس فسا
۲۶۹ بهرام نجف پور جغرافیا – طبیعی فارس فیروز آباد
۲۷۰ اسماعیل نصیری هندخاله جغرافیا و برنامه ریزی شهری قزوین بوئین زهرا
۲۷۱ محمد رضا حیدری نژاد مهندسی کامپیوتر- نرم افزار قزوین تاکستان
۲۷۲ مجتبی انصاریان حقوق بین الملل قزوین دانسفهان
۲۷۳ عبدالمهدی نصیرزاده تربیت بدنی و علوم ورزشی قزوین قزوین
۲۷۴ فاطمه یوسفی راد زبان شناسی همگانی قزوین قزوین
۲۷۵ وحیده علیپور آموزش از راه دور قزوین قزوین
۲۷۶ فریبرز محرم خانی علوم سیاسی قزوین قزوین
۲۷۷ محمد رضا آقاجانی قناد الهیات (فقه و مبانی حقوق) قم جعفریه
۲۷۸ حسین صادقی علوم تربیتی(برنامه ریزی درسی) قم دسنجرد خلجستان
۲۷۹ محمدنقی رفعت نژاد الهیات (علوم قران و حدیث ) قم قم
۲۸۰ محمدرضا ضمیری الهیات (فقه ومبانی حقوق اسلامی ) قم مرکز قم
۲۸۱ سیدجواد موسوی زاده الهیات قم مرکز قم
۲۸۲ محمود شیخ الاسلامی الهیات ( فلسفه و کلام اسلامی ) قم مرکز قم
۲۸۳ علی سعیدی الهیات (فقه و مبانی حقوق اسلامی ) قم مرکز قم
۲۸۴ حسن سلیمانی صرمی آموزش زبان انگلیسی قم مرکز قم
۲۸۵ محمدطاهر یعقوبی تاریخ اسلام قم مرکز قم
۲۸۶ مهدی کلهر شیمی آلی قم مرکز قم
۲۸۷ محمدعلی حسینی علوم اجتماعی قم مرکز قم
۲۸۸ فروغ بختیاری اسفندقه روا نشناسی کرمان بافت
۲۸۹ اکبر رضایی ریاضی محض- ابر چبرها وجبرهای مرتب شده کرمان بافت
۲۹۰ نصرت مددی ماهانی شیمی-شیمی فیزیک کرمان بم
۲۹۱ سید ضیاء محمدی مبارکه شیمی (شیمی تجزیه ) کرمان بم
۲۹۲ طیبه احمدی زمین شناسی (چینه شناسی وفسیل شناسی ) کرمان رفسنجان
۲۹۳ اصغر امیری شیمی (شیمی معدنی ) کرمان رفسنجان
۲۹۴ فاطمه حسینی پور زمین شناسی (چینه شناسی وفسیل شناسی ) کرمان زنگی آباد
۲۹۵ محمد زکریا نژاد شیمی کرمان سیرجان
۲۹۶ عبدالحمید هاتفی شیمی -شیمی تجزیه کرمان سیرجان
۲۹۷ حامد علیپور مدیریت دولتی کرمان عنبراباد
۲۹۸ مهدی صداقت حغرافیاوبرنامه ریزی شهری کرمان کرمان
۲۹۹ علیرضا محدثی زرندی شیمی (شیمی تجزیه ) کرمان کرمان
۳۰۰ هوشنگ حمیدیان شیمی آلی کرمان کرمان
۳۰۱ حمید محمدشیری کهنوئی شیمی فیزیک کرمان کرمان
۳۰۲ سعیده خجسته چترودی علوم تربیتی کرمان کرمان
۳۰۳ علی مداحیان مهندسی کشاورزی – علوم دامی کرمان کرمان
۳۰۴ مصطفی جوانرودی زبان وادبیات عرب کرمانشاه جوانرود
۳۰۵ ابراهیم نامداری زبان وادبیات عرب کرمانشاه سنقر
۳۰۶ علی اکبر احمدی زبان وادبیات عرب کرمانشاه کرمانشاه
۳۰۷ فرامرز سهیلی علم کتابداری و اطلاع رسانی-مدیریت فناوری اطلاعات کرمانشاه کرمانشاه
۳۰۸ بهمن سعیدی پور علوم تربیتی-مدیرت و برنامه ریزی آموزشی کرمانشاه کرمانشاه
۳۰۹ جمال مسعودی لیر علوم تربیتی-مدیرت و برنامه ریزی درسی کهگیلویه و بویر احمد یاسوج
۳۱۰ محمد مهدی پسندیده روانشناسی گیلان آستانه اشرفیه
۳۱۱ محمد اسکندری جغرافیا و برنامه ریزی شهری گیلان بندر انزلی
۳۱۲ شهاب نوبخت حقیقی جغرافیا و برنامه ریزی روستایی گیلان تالش
۳۱۳ فاطمه کاسی زبان و ادبیات فارسی گیلان تالش
۳۱۴ پروین تاج بخش ادبیات داستانی گیلان رشت
۳۱۵ فریدون وحدانی آموزش زبان انگلیسی گیلان رشت
۳۱۶ نیلوفر منصوری زبان شناسی همگانی گیلان رشت
۳۱۷ محمدرضا احمدی زبان وادبیات انگلیسی گیلان رشت
۳۱۸ امین قربانی عمران-سازه گیلان رشت
۳۱۹ مهدی مشکی مدیریت – مالی گیلان رشت
۳۲۰ میرهادی موذن جمشیدی مدیریت دولتی- مدیریت منابع انسانی گیلان رشت
۳۲۱ سعید اسدی مهندسی مکانیک گیلان رشت
۳۲۲ شهرام بهمن تاجانی حقوق بین الملل گیلان رودسر
۳۲۳ شهین شیخ زبان شناسی همگانی گیلان رودسر
۳۲۴ نرجس بانو صبوری هلستانی زبان شناسی همگانی گیلان رودسر
۳۲۵ فاطمه گوشه نشین زبان و ادبیات عرب گیلان رودسر
۳۲۶ علی لاغرفیروزجایی زبان و ادبیات فارسی گیلان رودسر
۳۲۷ معصومه جمال امیدی زیست شناسی گیلان رودسر
۳۲۸ سیدعلی حسینی جغرافیا و برنامه ریزی شهری گیلان سیاهکل
۳۲۹ روزبه حبیبی مدیریت بازرگانی گیلان صومعه سرا
۳۳۰ یوسف اسماعیل زاده زبان و ادبیات فارسی گیلان منجیل
۳۳۱ سعید صادقی علوم سیاسی گیلان منجیل
۳۳۲ محمدصادق حسن زاده مدیریت دولتی- مدیریت منابع انسانی گیلان منجیل
۳۳۳ سید شمس شفیعی اقتصاد گیلان رشت
۳۳۴ مرتضی رضایی صوفی تربیت بدنی و علوم ورزشی گیلان رشت
۳۳۵ مهرداد بردبار حغرافیای سیاسی گیلان رشت
۳۳۶ فاطمه اردبیلی مدیریت فناوری و اطلاعات گیلان رشت
۳۳۷ مهرداد باقری کشاورزی گیلان رودسر
۳۳۸ مرجان ادیب ریاضی محض- آنالیز لرستان الیگودرز
۳۳۹ عبدالحمید فلاح نژاد الهیات و معارف سلامی لرستان خرم آباد
۳۴۰ بهمن یوسفوند جغرافیای طبیعی-اقلیم شناسی در برنامه ریزی محیطی لرستان خرم آباد
۳۴۱ سهراب مظفری نیا حقوق لرستان خرم آباد
۳۴۲ احمد رضایی ریاضی لرستان خرم آباد
۳۴۳ عزت اله سپهوند زبان و ادبیات فارسی لرستان خرم آباد
۳۴۴ شایان نادری زبان وادبیات عرب لرستان خرم آباد
۳۴۵ پروانه راموز زمین شناسی- اقتصادی لرستان خرم آباد
۳۴۶ هادی یگانه فر زمین شناسی- پترولوژی لرستان خرم آباد
۳۴۷ فرزانه نظری سرنجه زیست شناسی لرستان خرم آباد
۳۴۸ ناصر نظری زیست شناسی- علوم گیاهی لرستان خرم آباد
۳۴۹ اکرم اسدی زیست شناسی(چینه شناسی و فسیل شناسی) لرستان خرم آباد
۳۵۰ نیلوفر درستی شیمی معدنی لرستان خرم آباد
۳۵۱ محمدرضا جعفری صنایع- برنامه ریزی لرستان خرم آباد
۳۵۲ محمد کلانتر علوم تربیتی-مدیرت و برنامه ریزی آموزشی لرستان خرم آباد
۳۵۳ افشین بازگیر مدیریت دولتی لرستان خرم آباد
۳۵۴ اسد ناطقی مدیریت دولتی لرستان خرم آباد
۳۵۵ شیرین بهرامی مهندسی کامپیوتر- نرم افزار لرستان خرم آباد
۳۵۶ حمید مظفری مهندسی مکانیک- طراحی کاربردی لرستان خرم آباد
۳۵۷ بهزاد ولی زاده مهندسی منابع طبیعی- محیط زیست لرستان خرم آباد
۳۵۸ پری شکری فیروزجاه جغرافیا و برنامه ریزی شهری (جدید) مازندران بابل
۳۵۹ محمد حسین شعبانی الهیات و معارف اسلامی مازندران بهشهر
۳۶۰ مرتضی ترخان روا نشناسی مازندران رامسر
۳۶۱ نسرین نصر زیست شناسی- علوم گیاهی مازندران رامسر
۳۶۲ محمد رضا بابایی سمیرمی علوم اقتصادی مازندران زیراب
۳۶۳ صادقعلی موحد منش اقتصاد مازندران ساری
۳۶۴ سید حسن صالح نژاد حسابداری مازندران ساری
۳۶۵ مهران غفاری زبانشناسی همگانی مازندران ساری
۳۶۶ کرم سینا مدیریت مازندران ساری
۳۶۷ عباس حاجیها الهیات و معارف اسلامی مازندران ساری
۳۶۸ اسداله دیوسالار حغرافیاوبرنامه ریزی شهری مازندران ساری
۳۶۹ عباس قلی پور زیست شناسی مازندران ساری
۳۷۰ زهره علایی مدیریت بازرگانی مازندران ساری
۳۷۱ رحمان غفاری مدیریت دولتی مازندران ساری
۳۷۲ سید افشین موسوی چلک علم اطلاعات ودانش شناسی مازندران قائمشهر
۳۷۳ جمشید سالار مدیریت – بازرگانی مازندران قائمشهر
۳۷۴ سید رضا موسوی زاده مدیریت بازرگانی مازندران گرگان
۳۷۵ حسین کردی جامعه شناسی مازندران مرکز بهشهر
۳۷۶ علی عسکری زبان و ادبیات فارسی مازندران مرکز بهشهر
۳۷۷ سیدحجت اله رحیمی فیزیک کاربردی مازندران مرکز بهشهر
۳۷۸ عمران یونسی مهندسی فناوری اطلاعات مازندران مرکز بهشهر
۳۷۹ سهراب عسگری جغرافیا مرکزی اراک
۳۸۰ شیرین پور ابراهیم زبان شناسی همگانی مرکزی اراک
۳۸۱ مژگان عیوضی زبان و ادبیات انگلیسی مرکزی اراک
۳۸۲ صفیه صوفیان زیست شناسی مرکزی اراک
۳۸۳ پوران بادکوبه هزاوه زیست شناسی-تکوین مرکزی اراک
۳۸۴ محمدهاشم رضایی علوم تربیتی مرکزی اراک
۳۸۵ مجتبی رفیعی مدیریت دولتی مرکزی اراک
۳۸۶ حمیدرضا قاسمی مدیریت دولتی- مدیریت منابع انسانی مرکزی اراک
۳۸۷ شهرام رضایی ریاضی محض- جبر جابجایی و همولوژی مرکزی خمین
۳۸۸ رضا نجاری مدیریت دولتی مرکزی خمین
۳۸۹ امیر مسعود صفری الهیات و معارف اسلامی- علوم قرآن و حدیث مرکزی دلیجان
۳۹۰ داود محمدیانی الهیات و معارف اسلامی(فقه و مبانی اصولاسلامی) مرکزی دلیجان
۳۹۱ ردینه معتمدی شیمی- شیمی آلی مرکزی دلیجان
۳۹۲ سیدمجید عبدالهی دامنه علوم تربیتی-مدیرت و برنامه ریزی آموزشی مرکزی دلیجان
۳۹۳ گیتی صلاحی اصفهانی جغرافیا و برنامه ریزی روستایی مرکزی ساوه
۳۹۴ مرتضی فغانی ریاضی محض – جبر مرکزی ساوه
۳۹۵ زهرا جلیلی زبان و ادبیات عرب مرکزی ساوه
۳۹۶ مهدی صفری زبان و ادبیات فارسی مرکزی ساوه
۳۹۷ مریم صدرنیا زیست فناوری(بیوتکنولوژی)- میکروبی مرکزی شازند
۳۹۸ طیبه بساکی مهندسی کشاورزی – اصلاح نباتات مرکزی فرمهین
۳۹۹ محسن مومن زبان و ادبیات فارسی مرکزی محلات
۴۰۰ احمدرضا احمدی زمین شناسی- پترولوژی مرکزی محلات
۴۰۱ بهناز حسینی زمین شناسی- پترولوژی مرکزی محلات
۴۰۲ قربان جمالی تفسیر قرآن مجید مرکزی مرکز دلیجان
۴۰۳ محمدعلی علا الدینی زبان و ادبیات انگلیسی مرکزی مرکز ساوه
۴۰۴ فاطمه رادان علوم اجتماعی مرکزی مرکز ساوه
۴۰۵ لیلا قربانی قهفرخی تربیت بدنی و علوم ورزشی هرمزگان بندرعباس
۴۰۶ سیدحسن قریشی کرین تاریخ همدان مرکز همدان
۴۰۷ محمود قدیری جغرافیا – برنامه ریزی شهری یزد اردکان
۴۰۸ کورش رشیدی شریف آباد زمین شناسی (چینه شناسی وفسیل شناسی ) یزد اردکان
۴۰۹ حمیدرضا زارع مهرجردی شیمی (شیمی تجزیه ) یزد اردکان
۴۱۰ رضا بهجت منش اردکانی شیمی (شیمی فیزیک ) یزد اردکان
۴۱۱ هادی کارگر شورکی شیمی (شیمی معدنی ) یزد اردکان
۴۱۲ ناصر محمدی احمد آبادی تاریخ وفلسفه آموزش وپرورش (تعلیم وتربیت اسلامی ) یزد تفت
۴۱۳ محمود کمالی زارچ روانشناسی (گرایش تربیتی ) یزد تفت
۴۱۴ آسیه ذبیح نیا عمران زبان وادبیات فارسی یزد تفت
۴۱۵ فاطمه دانشمند زیست شناسی گرایش علوم گیاهی یزد تفت
۴۱۶ حسن حکمت نیا جغرافیاوبرنامه ریزی شهری یزد رضوان شهر
۴۱۷ سید عبدالمجید حسینی زاده الهیات و معارف اسلامی یزد مهریز
۴۱۸ محمد جواد کوچک یزدی الهیات و معارف اسلامی یزد مهریز
۴۱۹ سعید میروکیلی ریاضی یزد مهریز
۴۲۰ مریم السادات اسعدی زبان وادبیات فارسی یزد مهریز
۴۲۱ علیرضا دهقان پور غرافیای طبیعی (اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی) یزد مهریز
۴۲۲ محمد سعید فیاض الهیات ومعارف اسلامی – علوم قرآن وحدیث یزد میبد
۴۲۳ اعظم رضوی نسب مهندسی کشاورزی – خاکشناسی یزد میبد
۴۲۴ رضا رشیدی میبدی مهندسی مکانیک یزد میبد
۴۲۵ محبوبه میرحسینی زیست شناسی یزد یزد
۴۲۶ افلاطون صادقی فلسفه تطبیقی یزد یزد
۴۲۷ سیدفرزین فائزی مهندسی عمران-راه وترابری یزد یزد


—————————————————————————————————-
کانال تلگرامی اخبار پیام نور

یک دیدگاه

  1. درود بر همه ی استادان جامعه ی فرهیخته ی دانشگاه پیام نور
    بنده این سایت رو پل ارتباطی قرار میدم و از استاد سیاوش جعفری، استاد مهدی صفری، استاد خانم زیرک، استاد محسن مومن ، استاد علی زمانی و استاد محمد شکرایی سپاس گزاری می کنم که با تمام وجود در راه ارتقای سطح علمی دانشجویان و تحقق آرمان های ادبی گام بر می دارند،
    در پناه ایزد منان پایدار و سرفراز باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *