خانه / پیام نور / شروع ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون + دستورالعمل ثبت نام

شروع ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون + دستورالعمل ثبت نام

بنا به اعلام دانشگاه پیام نور ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون سال ۹۴ از امروز ۱۷ آذر شروع و تا ۲۴ آذر ماه ادامه خواهد داشت .

ثبت نام از طریق سایت گلستان به آدرس http://reg.pnu.ac.ir انجام خواهد شد

توجه : برای ورود به سایت گلستان حتما باید از مروگر اینترنت اکسپرورر استفاده نمائید.

دستورالعمل ثبت نام :

  1. ثبت نام پذیرفته شدگان بصورت غیر حضوری و از تاریخ ۱۷/۹/۹۴ لغایت ۲۴/۹/۹۴ می باشد و پذیرفته شدگان لازم است با مراجعه به سایت http://regsup.pnu.ac.ir از نحوه نام نویسی آگاهی یابند
  2. ثبت نام برای نیمسال دوم ۹۴-۹۵ می باشد.
  3. پس از پایان ثبت نام اولیه شماره دانشجویی به پذیرفته شدگان اعلام و امکان پرداخت شهریه ثابت برای آنها فراهم می شود. ثبت نام حضوری و انتخاب واحد دانشجو بر اساس تقویم دانشگاهی از تاریخ ۳۰/۱۰/۹۴ لغایت ۰۶/۱۱/۹۴ خواهد بود.
  4. پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت که دارای قبولی در نیمسال اول (شهریور ۹۴) در دانشگاه پیام نور می باشند و مشغول به تحصیل هستند نیازی به ثبت نام مجدد ندارند و انتقال ایشان به کد قبولی جدید برای نیمسال دوم ۹۴-۹۵ انجام خواهد شد.
  5. پذیرفته شدگانی که دارای قبولی نیمسال اول ۹۴-۹۵ (شهریور ماه) در دانشگاه پیام نور می باشند ولی ثبت نام ننموده اند و متقاضی ثبت نام می باشند لازم است برای ثبت نام و تشکیل پرونده از تاریخ ۹۴/۳۰/۱۰ لغایت ۹۴/۱۱/۰۶ به مرکز / واحد محل قبولی مراجعه حضوری نمایند.
  6. پذیرفته شدگانی که دارای قبولی نیمسال اول ۹۴-۹۵ (شهریور ماه )  در سایر دانشگاهها و موسسات آموزش عالی می باشند می بایست برای نیمسال دوم ۹۴-۹۵ در کد قبولی تکمیل ظرفیت ثبت نام نمایند .ثبت نام این افراد مزابق بند ۳ دستورالعمل می باشد.
  7. تاریخ اخد مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی کلیه پذیرفته شدگان حداکثر تا تاریخ ۹۴/۱۱/۳۰ خواهد بود.

توجه : طبق ماده ۲۸ آئین نامه آموزشی پذیرفته شدگانی که درس های گذرانده دوره های کاردانی و کارشناسی مورد تائید دارند و متقاضی تطبیق واحد هستند مقتضی است تقاضای کتبی و ریز نمرات تائید شده خود را حداکثر تا پایان اولین سال پذیرش ( دو نیمسال ) به آموزش مرکز / واحد ارائه دهند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *