خانه / پیام نور / افزایش سطح کیفی بیمه تکمیلی کارمندان پیام نور

افزایش سطح کیفی بیمه تکمیلی کارمندان پیام نور

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور pnu4u.com : به نقل از فارس از شرق استان تهران، فیصل حسنی ظهر امروز در نشست مشترکی با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آبعلی اظهار کرد: امروز دانشگاه پیام نور با شعار آموزشی «برای همه، همه‌جا و همه وقت با کیفیت‌بخشی» در راستای ارائه خدمات علمی، آموزشی و فرهنگی تلاش می‌کند.

وی افزود: دانشگاه پیام نور در این زمینه، توانسته با کمترین هزینه ممکن در کشور باعث جلب توجه و رضایت‌مندی دانشجویان شود.

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور تصریح کرد: نتیجه و خروجی این بستر مناسب علمی فرهنگی در کشور را می‌توان در آمار بالای پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی ارشد و مقاطع بالای تحصیلات تکمیلی این دانشگاه مشاهده کرد.

حسنی کسب مقام‌های گوناگون علمی و فرهنگی در المپیادها، برگزاری همایش‌ها و جشنواره‌های علمی ملی و بین‌المللی، کسب مقام‌های متنوع و متعدد در زمینه ورزشی در سطح کشور و جهان و حضور دانشجویان و استادان در عرصه‌های علمی و فرهنگی داخلی و خارجی، توسعه و گسترش فضاهای علمی آموزشی و تجهیز مراکز و واحدهای به امکانات پیشرفته روز را از افتخارات دانشگاه پیام نور دانست.

وی ادامه داد: تسهیل در امر آموزش و ارائه خدمات آموزشی، توسعه نشریات، وب‌سایت‌ها و سامانه‌های علمی، آموزشی و فرهنگی، راه‌اندازی و گسترش مراکز رشد و ارتباط با صنعت و کارآفرینی و پژوهشگاه‌ها و مراکز علمی و تحقیقاتی از توفیقات دیگری است که به لطف خداوند متعال و زحمت و تلاش‌های مسئولان، دانشجویان، استادان و کارکنان در سال‌های اخیر در دانشگاه پیام نور به دست آمده است.

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور بیان کرد: تمام این افتخارات از پویایی، شکوفایی و چشم‌انداز روشن و نویدبخش این دانشگاه در مسیر رشد و پیشرفت آموزش عالی کشور حکایت دارد؛ در بخش رفاهی نیز برای کارکنان این دانشگاه برنامه‌ریزی و اهداف خاصی پیش‌بینی شده است.

حسنی ارتقای سطح بیمه تکمیلی و ارائه آن در دو بسته خدماتی با امکانات خاص، انعقاد قرارداد با مجتمع‌های فرهنگی، زیارتی و سیاحتی سراسر کشور همچون اقامتگاه مناسب در مشهد مقدس، توجه ویژه به بحث ورزش و سلامت و برنامه‌ریزی در مراکز و واحدها برای این منظور و برگزاری مسابقات ورزشی در رشته‌های مختلف از برنامه‌هایی بوده که برای کارمندان دانشگاه پیام‌نور پیش‌بینی شده است.

 وی ضمن قدردانی از تلاش فراوان خیرانی که در پیشرفت و توسعه ساختمان دانشگاه پیام نور در آبعلی نقش به‌سزایی داشتند، بیان کرد: حضور و مشارکت خیران در کنار مسئولان همواره به عنوان پشتوانه و بال پرواز دانشگاه برای صعود به قله‌های پیشرفت است.

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور تأکید کرد: این دانشگاه ضمن شکرگزاری این نعمت ارزشمند، سعی در هموار کردن مسیر و برنامه‌ریزی برای جلب توجه و جذب مشارکت خیران را دارد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *