معماری
          
خانه / پیام نور / امروز آخرین فرصت پرینت کارت / فردا امتحان فراگیر ارشد پیام نور

امروز آخرین فرصت پرینت کارت / فردا امتحان فراگیر ارشد پیام نور

بر اساس گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور pnu4u.com :حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس گفت: برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر مهرماه ۱۳۹۵ دانشگاه پیام‌نور، تعداد ۶۴ هزار و ۵۴۳ داوطلب ثبت‌نام کرد‌ه‌اند که ۳۱ هزار و ۱۴۶ نفر زن و ۳۳ هزار و ۳۹۷ نفر مرد هستند.

وی افزود: ۶۴ هزار و ۵۴۳ داوطلب ثبت‌نام کننده برای شرکت در یکی از ۵ گروه آموزشی این آزمون متقاضی شدند که ۵۴ هزار و ۸۰۷ نفر در گروه علوم انسانی، ۲ هزار ۳۹ نفر در گروه علوم پایه، ۵ هزار و ۳۳۴ نفر در گروه فنی و مهندسی، ۵۸۱ نفر در گروه کشاورزی و منابع طبیعی و یک هزار و ۷۸۲ نفر در گروه هنر هستند.

توکلی در ادامه گفت: کارت شرکت در آزمون داوطلبان این آزمون از دوشنبه ۱۰ اسفندماه برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است و داوطلبانی که تاکنون کارت آزمون را دریافت نکرده‌اند تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۱۲ اسفند ۹۴ به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات ثبت‌نامی از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه کنند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: آزمون کارشناسی ارشد فراگیر مهرماه ۱۳۹۵ دانشگاه پیام‌نور در صبح روز پنج‌شنبه ۱۳ اسفند ۹۴ در ۹۹ شهرستان برگزار می‌شود و برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون یا اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس‌دار الزامی است.

وی با بیان اینکه فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح روز پنج‌شنبه آغاز می‌شود، گفت: درب‌های ورودی حوزه‌های آزمون، ۳۰ دقیقه قبل از شروع فرآیند آزمون بسته می‌شود، لذا داوطلبان بایستی قبل از بسته شدن درب‌های ورودی جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.

 


—————————————————————————————————-
کانال تلگرامی اخبار پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس