خانه / پیام نور / بودجه استانی دانشگاه های پیام نور بر اساس درآمد استان

بودجه استانی دانشگاه های پیام نور بر اساس درآمد استان

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه امسال بودجه هر استان بر اساس میزان درآمد آن استان تعیین می شود، گفت: بسیاری از مراکز استانی پردرآمد دانشگاه پیام نور به دلیل اختصاص درآمد آنها به دیگر مراکز و واحدها از زیرساخت های ضعیف تری برخوردارند از این رو امسال درصدد هستیم بودجه را بر اساس درآمد هر استان تعیین نماییم.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور pnu4u.com :به نقل از ایسنا، دکتر حسنی در جلسه ویدئو کنفرانس با روسای استانی بر لزوم حفظ نظم و انضباط اداری و مالی تاکید کرد و اظهار داشت: تفویض اختیار امور اجرایی به روسای مراکز و واحدها یکی دیگر از برنامه های مهم دانشگاه پیام نور در سال ۹۵ است که امیدواریم با تلاش ویژه تمامی روسا و کارکنان دانشگاه پیام نور این مهم تحقق یابد و سازمان مرکزی بتواند نظارت بیشتری بر حسن اجرای عملکرد امور داشته باشد.

وی با عنوان اینکه حفظ عزت و شان دانشگاه پیام نور مهم ترین هدفی است که باید مورد توجه قرارگیرد، تصریح کرد: روسای استانی دانشگاه پیام نور مسئول رسیدگی به وضعیت کارکنان، تشویق نیروهای دلسوز و زحمتکش، حل مشکلات مالی و اسناد زمین ها و املاک دانشگاه هستند و باید با حفظ وحدت و هماهنگی کامل، در راستای دستیابی به جایگاه اصلی دانشگاه پیام نور گام بردارند.

دکتر حسنی با اشاره به نامگذاری سال ۹۵ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال « اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل » گفت: امید است بتوانیم امسال با صرفه جویی بیشتر ، افزایش منابع درآمدی و بهبود عملکرد نقش موثری در اعتلای دانشگاه پیام نور داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، جلسه ویدئوکنفرانس معاون اداری، مالی و عمرانی به منظور ایجاد هماهنگی در انجام امور و وحدت رویه طی سال ۱۳۹۵ و همچنین طرح مسائل مالی استانها امروز در سازمان مرکزی برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *