خانه / پیام نور / همکاری دانشگاه پیام نور با سازمان دارالقرآن

همکاری دانشگاه پیام نور با سازمان دارالقرآن

دانشگاه پیام نور و سازمان دارالقرآن تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

کریم نجفی در مراسم امضاء تفاهم نامه بین دانشگاه پیام نور و سازمان دارالقرآن  عنوان کرد: در این دانشگاه حدود ۴ هزار عضو هیأت علمی و ۷۵۰ هزار دانشجو در ۵۲۰ مرکز و واحد در سراسر کشور در حال فعالیت هستند .

وی با اشاره به ۲۶ نمایندگی در خارج از کشور افزود: این دانشگاه با سطح گستردگی که دارد می تواند زمینه مناسبی جهت ترویج فعالیت های قرآنی در جامعه باشد.

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور گفت: دغدغه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که همواره بر آن تأکید داشته‌اند و آن بحث محتوایی قرآن است را باید در بین دانشجویان و اساتید دانشگاهها گسترش داده و آنها را با محتوای قرآنی آشنا کنیم .

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور یادآور شد: ما باید از ظاهر قرآن به عمق آن برسیم و بتوانیم سطح زندگی قرآنی را در دانشگاه‌ها و زندگی افراد جامعه پیاده کنیم. ما از سازمان‌ها و نهادهای دانشجویی انتظار داریم که نیازهای دانشجویان را در عرصه مفاهیم قرآنی رفع کنند، چرا که آنها قشر فرهیخته جامعه هستند.

وی ادامه داد: ما در هر استانی کرسی‌های آزاداندیشی داریم که می‌توانیم از آنها برای ترویج مفاهیم قرآنی بهره ببریم و امیدواریم امسال که سال اقدام و عمل است بتوانیم به گونه‌ای در مفاهیم قرآنی عمل کنیم که این مفاهیم در سطح جامعه و در بین قشر دانشجویان عملی شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *