امروز یکشنبه , ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱:۰۲

بخشنامه جدید: ترم تابستان ۸ واحدی و تغییر قوانین تک درس

در بخشنامه ای جدید از طرف دانشگاه پیام نور دانشجویانی که برای فراغت از تحصیل ۸ واحد درس مانده دارند میتوانند آن ۸ واحد را در ترم تابستان انتخاب کنند . و دانشجویانی که با ۲ عنوان درس فارغ التحصیل می شوند نیز میتوانند آن دو درس را به صورت معرفی به استاد انتخاب کنند. اما در این بخشنامه به نکته ای اشاره شده است که شاید برای آن دسته از دانشجویانی که با یک عنوان درس ( تک درس) فارغ التحصیل می شوند خوشایند نباشد و آن این است که اگر دانشجو برای آزمون تک درس شرکت کند و مردود شود دیگر نمی تواند برای آزمون آن درس در پایان نیمسال شرکت کند و باید آن درس را در نیمسال بعدی انتخاب کند .

قبل از ارسال این بخشنامه دانشجویی که در آزمون تک درس شرکت داشته و مردود شده بود می توانست در آزمون پایان نیمسال نیز شرکت کند.

متن بخشنامه به قرار زیر می باشد :

روسای محترم استانها

    باسلام واحترام، با عنایت به ابلاغ آیین نامه آموزشی جدید مقاطع کاردانی؛کارشناسی پیوسته و ناپیوسته از سوی وزات علوم،تحقیقات و فناوری به شماره ۱۳۸۷۱۵/ و مورخ ۲۲/۷/۹۱ ، به منظور تسهیل در امور آموزشی دانشجویان ؛ موارد زیر از مفاد این آیین نامه به شرح ذیل ،جهت اجراء و اطلاع رسانی به دانشجویان اعلام می گردد.
بند۱- در شرایطی که از دانشجو ۸ واحد درسی (نظری) باقی مانده باشد، می تواند واحدهای مذکور را  در دوره تابستانی انتخاب نماید.
بند۲- در صورتیکه دانشجو برای فراغت از تحصیل، تنها  دو درس نظری باقیمانده داشته باشد می تواند آن دو درس را بصورت معرفی به استاد بگذراند.
 این موضوع از تاریخ صدور قابل اجرا بوده و با ابلاغ این بخشنامه کلیه بخشنامه­های صادره در خصوص معرفی به استاد و آزمون تکدرس ملغی اعلام می­گردد. ضمناٌ در صورت مردودی دانشجو موظف به اخذ درس در نیمسال بعدی خواهد بود.
شایان ذکر است آئین­نامه آموزشی مذکور متعاقبا ارسال خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند