امروز چهارشنبه , ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۶:۴۳

شبکه جهانی پیام نور در بین دانشگاههای جهان اسلام ایجاد می شود

روابط عمومی دانشگاه پیام نورروز شنبه به نقل از محمدحسن دوگانی عنوان کرد: در برنامه ششم توسعه به دانشگاه پیام نور اجازه داده شده است که با دانشگاههای معتبر داخل و خارج دوره های مشترک حضوری، نیمه حضوری و باز اجرا کند و مجری دوره های مشترک بین المللی باشد.
وی با اشاره به برگزاری دوره های مشترک بین المللی با دانشگاه‌های معتبر داخل وخارج افزود: شبکه جهانی دانشگاه پیام نور در بین دانشگاه‌های جهان اسلام ایجاد می شود.
معاون دانشگاه پیام نور افزود: با ایجاد شبکه جهانی دانشگاه پیام نور در بین دانشگاه‌های جهان اسلام می توان در عرصه بین المللی علم فناوری دنیا وارد شد.
دوگانی با بیان اینکه ما به دنبال گسترش زمینه های همکاری مشترک با دانشگاه ها داخلی و خارجی هستیم، گفت: با گسترش این همکاری ها و برنامه ریزی های جدید دانشگاه پیام نور را به روز و به عنوان ابر دانشگاه دولتی کشور مطرح کنیم.
وی با اشاره به همکاری علمی بین عراق و ایران افزود: گسترش دیپلماسی علمی بین دو کشور ایران و عراق یک ضرورت مهم استراتژیک است.

** ثبت نام در سامانه سقا برای دانشجویان مشمول متقاضی سفر اربعین تا پایان ۳۰ مهر برای دومین بار تمدید شد.
به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از ستاد ملی اربعین دانشگاهیان، با توجه به استقبال گسترده و درخواست های مکرر دانشجویان، ثبت نام در سامانه سقا sagha-noor.ir جهت اخذ مجوز خروج رایگان دانشجویان مشمول متقاضی سفر پیاده روی اربعین تا پایان روز ۳۰ مهر تمدید شد.
آخرین مهلت تحویل فرم تعهدنامه به دفاتر بسیج دانشجویی تا پایان ساعت اداری یک آبان خواهد بود. همچنین طی رایزنی گرفته با سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا و در راستای تسهیل گری برای دانشجویان متقاضی، روند اخذ مجوز خروج در کمترین زمان ممکن و با سرعت بیشتری انجام خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند