امروز سه شنبه , ۲ مرداد ۱۴۰۳ ساعت ۷:۰۲

تغییر زمان و رویه انتخاب واحد در دانشگاه پیام نور(اول واریز شهریه بعد انتخاب واحد)

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (pnnews): بر اساس گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور رویه ثبت نام و انتخاب واحد دانشگاه به صورت زیر تغییر کرده است .البته این تغییر آنی بوده و بدون اطلاع رسانی قبلی انجام شده که این هم در دانشگاه پیام نور امری عادی تلقی می شود.و انتظار می روند دانشجویان این دانشگاه را دوباره دچار مشکل کند.

۱-انتخاب واحد که قرار بود از تاریخ ۷ شهریور شروع شود به تاریخ ۹ شهریور تغییر داده شد.

۲-برای انتخاب واحد دانشجویان باید ابتدا شهریه ثابت آن ترم را واریز کنند تا امکان انتخاب واحد برای آنها فعال شود.(قبلا دانشجو می توانست انتخاب واحد کند و پول شهریه را تا پایان ترم بپردازد اما در رویه جدید دیگر این کار غیر ممکن شده است.)

متن اصلی خبر :

دانشجوی گرامی با توجه به اینکه مهلت انتخاب واحد نیمسال مهر ۹۳-۹۲ از تاریخ ۰۹/۰۶/۹۲  لغایت ۱۵/۰۶/۹۲  میباشد جهت انجام انتخاب واحد به نکات زیر دقت نمایید:

۱-  کلیه دانشجویان قبل از انجام انتخاب واحد، موظف به پرداخت شهریه ثابت  و بدهی قبلی خود می باشند و در صورت عدم پرداخت، امکان انجام انتخاب واحد ایشان مقدور نخواهد بود. لذا قبل از انجام ثبت نام از مسیر زیر نسبت به دریافت گزارش ۱۶۳(فرم واریز وجوه دانشگاه پیام نور) اقدام نمایید:

منوی اصلی –> آموزش –> گزارش های آموزش –> شهریه –> لیست ها و آمارها–> فرم واریز وجوه دانشگاه پیام نور

پرداخت شهریه از ۳ طریق الکترونیکی، دستگاه خودپرداز و مراجعه به شعب بانک صادرات مقدور می باشد.

تذکر۱:  در صورت پرداخت الکترونیکی و  پرداخت از طریق دستگاه خودپرداز، پس از موفقیت تراکنش ، وضعیت دانشجو  از حالت بدهکار به فعال تبدیل خواهد شد.

تذکر۲: در صورت پرداخت از طریق مراجعه به شعب، مدت زمان تغییر وضعیت دانشجو از حالت بدهکار به فعال پس از پرداخت شهریه  از ۲۴ تا ۷۲ ساعت می باشد.

تذکر۳: شایان ذکر  است در صورت  عدم موفقیت تراکنش (در پرداخت غیر حضوری) و برگشت وجه شهریه، وضعیت دانشجو مجدد به غیر فعال تبدیل خواهد شد.

۲- کلیه دانشجویان موظف به تکمیل و بازبینی اطلاعات شخصی خود (اعم از کد ملی، شماره شناسنامه و …) میباشد لذا پس  از پرداخت شهریه نسبت  به تایید اطلاعات اصلی خود از مسیر زیر اقدام نمایید:

آموزش > دانشجو > مشخصات دانشجو > تکمیل و تایید اطلاعات شخصی دانشجو

۳- کلیه دانشجویان متقاضی انتخاب واحد پس از انجام مراحل بالا از مسیر زیر نسبت به دریافت زمان و تاریخ ثبت نام اقدام نمایند:

 ثبت نام –> عملیات ثبت نام –> ثبت نام اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند