امروز شنبه , ۵ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۸:۱۴

کاهش ۱۴ الی ۲۱ درصدی شهریه دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد فراگیر

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور(pnnews.ir)، دکتر فرشاد ابراهیم در مصاحبه اختصاصی اعلام کرد : با توجه به مجوز صادر شده توسط هیات محترم امنای دانشگاه ، ناظر بر افزایش سالیانه شهریه های دانشجویی ، بالحاظ کردن هزینه تمام شده خدمات ، امکان سنجی خدمت رسانی بایسته تر به دانشجویان گرامی و بر اساس استحصال نظرات کارشناسی به عمل آمده میزان شهریه های دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه در دوره های کارشناسی فراگیر در نواحی پنج گانه کشوری بین ۱۴ تا ۲۱ درصد کاهش یافت .

وی همچنین افزود : این در حالی است که در مقطع کارشناسی ارشد شهریه های دوره های فراگیر تیز کاهش ۶ درصدی نسبت به سال قبل مواجه گردید و همچنین در سال ۱۳۹۲ حداکثر افزایش شهریه در مقاطع مختلف دوره های رسمی نیز ۱۵% تعیین و اعمال شد.

معاون اداری ، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور یادآورد شد :  برای دانشجویان برون مرزی نیز کاهش  شهریه مقطع کارشناسی ۲۵% تعیین گردید. بنابراین چنانچه دانشجویانی وجود داشته باشند که شهریه دوره تحصیل آنها بیش از ۱۵% افزایش یافته باشد می توانند با انعکاس موضوع به معاونت اداری ، مالی و عمرانی دانشگاه درخواست بررسی مجدد و اصلاح نمایند.

در پایان وی یخاطر نشان کرد در مقطع کارشناسی ارشد دوره های الکترونیکی در سنوات گذشته اشتباهی در محاسبه شهریه ثابت در سیستم گلستان بروز کرده بود که اکنون اصلاح گردیده است و به عنوان افزایش شهریه تلقی نمی گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند