امروز یکشنبه , ۶ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۵:۲۶

تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف مهم ترین وظیفه روابط عمومی است

 

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور(pnnews.ir), به نقل از دانشگاه نیوز ، مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور در نشست روسای استانی دانشگاه پیام نور استان هرمزگان که به منظور رفع کاستی ها و موانع موجود در واحدهای دانشگاهی این استان برگزار شده بود با اعلام این مطلب افزود: آنچه مهم است تبیین جایگاه واقعی و ارزشمند دانشگاه در نگاه مخاطبان و خانواده های آنهاست. دانشگاه پیام نور دانشگاه رو به رشد و ارزشمندی است که در طول چند سال گذشته توانست جایگاه منحصر به فرد خود را در بین خانواده ها و جوانان پیدا کند. اطلاع رسانی در مورد عملکرد و مجموعه فعالیت های بسیار موثر دانشگاه در پیشبرد اهداف نظام و آموزش عالی مهم ترین وظیفه روابط عمومی ها بوده است که تاکنون در این زمینه توانسته اند به نحو مطلوب و شایسته ای دانشگاه پیام نور را به طور شفاف در اذهان معرفی نمایند.

مهندس محمودی افزود: روابط عمومی دانشگاه پیام نور توانست ضمن کسب جایزه ویژه تعالی در جشنواره ملی روابط عمومی ها در سال ۹۰ ،در سومین جشنواره روابط عمومی های برتر دانشگاه ها، مراکز پژوهشی ، فناوری و سازمان های تابعه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری که هر ساله با حضور وزیر علوم و معاونان ، داوران ، کارشناسان و مسئولان روابط عمومی همه ارگان های آموزش عالی برگزار می شود و روابط عمومی های سازمان ها در تمامی حوزه ها به دقت مورد بررسی و داوری قرار می گیرند نیز، در حوزه پژوهش و افکار سنجی در گروه دانشگاه های الف کشور مقام برتر را به خود اختصاص دهد.

دبیر شورای اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور افزود: موفقیت روابط عمومی دانشگاه پیام نور در بین تمامی دانشگاه های کشور موفقیتی چشمگیرو ارزشمند و مرهون همت مستمر همکاران سازمان مرکزی و مدیران روابط عمومی استانهاو تلاش آنها برای ساخت آینده ای بهتر برای این دانشگاه است چرا که صرفا به یک مقام محدود نشد و  بعد از نخستین موفقیت و با تلاش و همت بیشتر ، روابط عمومی دانشگاه پیام نور در چهارمین جشنواره روابط عمومی های برتر دانشگاه هانیز  نه تنها در تمامی شاخص ها شایسته تقدیرشناخته شد بلکه توانست با رای قاطع داوران رتبه برگزیده ویژه چهارمین جشنواره روابط عمومی های برتر دانشگاهها، مراکز پژوهشی ، فناوری و سازمان های تابعه وزارت علوم  را کسب کند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان نیز در این مراسم گفت:روابط عمومی ها صاحبان ایده و تفکر خلاق در سازمان ها و  آینه تمام نمای آن اداره یا سازمان هستند.
دکتر حمزه ای اظهار داشت: انعکاس فعالیت های هر واحد دانشگاهی بر عهده روابط عمومی آن واحد است و روسای استانی باید ضمن همکاری منسجم با مدیران روابط عمومی از مشاوره و ایده های مسئولان روابط عمومی در جهت شناسایی دانشگاه به مخاطبان استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند