امروز شنبه , ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۰۴

مبالغ تقریبی اعزام دانشجویان به حج عمره اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (pnnews.ir)، حجت الاسلام محمدرضا فقیهی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: مبلغ تقریبی عمره بر اساس قیمت عمره های عادی، برای دانشگاهیان اعلام شد و هزینه نهایی ظرف ۱۰ روز آینده اعلام می شود.

وی افزود: مبالغ اعلام شده با توجه به دوری و نزدیکی ایستگاه های پروازی به کشور عربستان، درجه کاروان و زمان اعزام (عمره نوروزی، رجب و شعبان) متفاوت است و مبالغ قابل تغییر خواهد بود.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان همچنین افزود: این مبلغ تقریبی است و زائرین باید در صورت افزایش قیمت، مابه التفاوت را واریز و در صورت کاهش قیمت می توانند مبلغ اضافی را از حساب خود برداشت کنند.

وی گفت: کلیه متقاضیان اعم از اصلی یا ذخیره باید نسبت به تکمیل مابه التفاوت هزینه سفر خود به همان حساب هایی که قبلا افتتاح کرده بودند، اقدام کنند . مبالغ اعلام شده از یک میلیون و ۹۰۰ هزار تا دو میلیون و ۱۱۰ هزار تومان متغیر است .

به گزارش مهر، مبالغ اعلام شده عمره اساتید،متاهلین و پسران مجرد به ترتیب زیر اعلام شد:

اساتید تبریز و مشهد (به علت دوری ایستگاه پروازی) ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به ازای هر نفر، اساتید ایستگاه های تهران،اصفهان،شیراز، اهواز، کرمان، کرمانشاه و ساری ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، متاهلین تبریز و مشهد (به علت دوری ایستگاه پروازی) ۲ میلیون تومان، متاهلین ایستگاه های تهران،اصفهان،شیراز، اهواز، کرمان، کرمانشاه و ساری ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، مجردین مشهد و تبریز (به علت دوری ایستگاه پروازی) ۲ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان، مجردین ایستگاه های تهران،اصفهان، شیراز، اهواز، کرمان، کرمانشاه و ساری ۲ میلیون و ۱۰ هزار تومان.

دانشجویان و اساتید متاهلی که به صورت سه نفره اعزام می شوند در پرداخت هزینه عمره فرزندان خود به این روش عمل کنند:

فرزندان زیر ۲ سال ۱۰ درصد هزینه بزرگسال را پرداخت کنند، فرزندان ۲ تا ۷ سال باید ۷۰ درصد هزینه بزرگسال را پرداخت کنند، فرزندان ۷ تا ۱۲ سال باید ۷۵ درصد هزینه بزرگسال را پرداخت کنند، فرزندان بالای ۱۲ سال باید هزینه کامل بزرگسال را پرداخت کنند.

برای واریز هزینه فرزند زیر ۲ سال نیازی به افتتاح حساب نیست و نحوه واریز آن در دفترچه راهنما قید شده است. در صورت قطعی شدن وام، زائرین بعد از تکمیل موجودی هم می توانند از وام استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند