امروز دوشنبه , ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱:۴۰

مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشگاه پیام نور

مراسم تودیع دکتر حسن زیاری و معارفه دکتر ابوالفضل فراهانی سرپرست دانشگاه پیام نور با حضور دکتر عبدالحسین فریدون مشاور وزیر علوم و مدیر کل حوزه وزارتی، اعضای هیأت رئیسه، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه پیام نور در محل این دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم دکتر عبدالحسین فریدون مشاور وزیر علوم و مدیر کل دفتر وزارتی در سخنانی پذیرش مسئولیت دانشگاه پیام نور را با توجه به فراگیر بودن آن مسئولیتی بزرگ دانست.

وی افزود: در این زمینه مقرر شد کمیته ای با حضور افراد باتجربه به عنوان معتمدین وزیر علوم در دفتر وزارتی تشکیل شود که مکانیسم شناسایی مدیران دانشگاهی را بررسی و نتیجه کار کارشناسی انجام شده در هر دانشگاه را به عنوان رویه انتخاب مدیر آن دانشگاه اعمال کند.

فریدون خاطرنشان کرد: امید است دانشگاه پیام نور با استفاده از تمام توان های موجود به تقویت جایگاه این دانشگاه بپردازد و دانشگاه را از سیاست زدایی خارج کرده و وظایف اصلی آن را که همانا اهداف واقعی برنامه های دولت در چارچوب برنامه های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی است تأمین کند.

در پایان این مراسم تقدیرنامه دکتر حسن زیاری و حکم انتصاب دکتر ابوالفضل فراهانی سرپرست دانشگاه پیام نور توسط دکتر عبدالحسین فریدون مشاور وزیر علوم و مدیر کل دفتر وزارتی اهدا و اعطا شد.

یک دیدگاه

  1. رئیس قبلی یعنی زیاری تشکیلاتی شبیه گشتاپو المان نازی را در ظاهر به منظور تکریم ارباب رجوع جلو درب ورودی دانشگاه درست کرد و کسی را به آسانی راه نمی دادند مگر عده ای که به نوعی پار تی داشتند. بارها دیدم افرادی که از نقاط دور کشور می آمدند و اجازه ورود به سازمان مرکزی به آنها داده نشد امید است با انتصاب رئیس جدید این تشکیلاتی که در ورودی دانشگاه درست شده جمع آوری گردد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند