امروز پنج شنبه , ۴ مرداد ۱۴۰۳ ساعت ۳:۰۲

تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و هیات موسسی بلاتکلیف تمامی نیروهای دانشگاه

دکتر حسامی  در حاشیه نشست روسای استانی اظهار داشت:طبق بخشنامه جداگانه ای که از سوی معاونت اداری ، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور به استانها ارسال شد، تمامی نیروهای هیات موسسی بلاتکلیف که دارای مدرک دانشگاهی هستند ، ساماندهی خواهند شد.

به گفته دکتر حسامی ، پس از اجرایی شدن این بخشنامه و تعیین تکلیف نیروهای هیات موسسی بلاتکلیف، تمامی نیروهای دانشگاه در قالب نیروهای رسمی، پیمانی ، قراردادی و شرکتی اشتغال خواهند داشت.

وی تصریح کرد: ضمنا کلیه نیروهای شرکتی که دارای مدرک دانشگاهی فوق دیپلم به بالا هستند ، پس از اجرای این بخشنامه در صورت وجود پست بلاتصدی با بررسی هیات اجرایی استانی به نیروهای قراردادی تبدیل وضع خواهند شد.

قائم مقام ریاست دانشگاه یادآور شد: دانشگاه پیام نور در بدو تاسیس با کمک نیروهای هیات موسس راه اندازی شد که این نیروها تاکنون ساماندهی مناسبی نشده بودند.امروز بخشنامه ساماندهی این نیروها اجرایی شد تا به نحوی امنیت شغلی نیروهای هیات موسس بلاتکلیف که از بانیان راه اندازی دانشگاه پیام نور بوده اند تامین شود.

دکتر حسامی اظهار داشت: یکی از دغدغه های مهم ریاست دانشگاه ساماندهی نیروهای انسانی دانشگاه پیام نور به منظور تامین آسایش و امنیت شغلی آنها بوده است و به همین منظور تمامی نیروهای شرکتی و هیات موسسی بلاتکلیف که دارای مدرک دانشگاهی هستند تبدیل وضعیت می شوند.

۱۳ دیدگاه

 1. نیروی شرکتی یام نور

  با سلام به ایشون اعلام کنید برای نگهبان و شستن سرویس بهداشتی و جارو کشی و سرایداری و ….مدرک کدوم رشته دانشگاهی مورد نیاز هست؟؟؟دیگه بسه ۷ ساله منتظریم روزی ۱۸ ساعت از ما کار میکشن برا ۵۰۰ تومان

 2. شرکتی مدرکدار

  ما که مدرک فوق لیسانس داریم شرکتی ماندیم… خاک بر سرمان که محتاج ۴۹۰۰۰۰ تومان شرکت طاهرنیروی پارسیان هستیم…. بریم بمیریم بهتره!!!!

 3. در دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد در زمان ریاست دکتر ر- ی بی عدالتی و کاغذ بازی به اوج رسیده که دست ناجی دکترنا- باعث شد که مارا نجات داد دکتر ر- ی بستگانش از خرم اباد اورد دیاسوج با و حمایت دکتر **** همه را تبدیل وضعیت نمود ولی ماها با ۶سال سابقه و مدرک کارشناسی همچنان بلاتکلیف هستیم ایا این عدالت است یکی از گرد راه برسد و فوراً تبدیل به قرارداد معین و مشخص بشود و دیگری با ۶سال سابقه نمچنان بلاتکلیف و شرکتی بماند ر- ی عدالت و انصافت کجا رفت تورا به قران این موضوع را پیگیری و نگذارید حق ما ضایع گردد.

 4. شرکتی پیام نور گچساران

  چرا در دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه کسانی که نه سابقه دارند و نه بیمه به راحتی تبذیل وضعیت می شوند و کسانیکه بیمه دارند و شش سال سابقه هم دارند ئ دارای مدرک کاردانی و لیسانس هستند سرگردان هستند آیا پیام نور این استان سرگردنه است دکتر رضا یوسف وند قسم قران خورد و به ماها گفت کارهایتون انجام گرفته نگو فقط کار خرم آبادیهای و بستگان مدیر مالی و حراست را انجام داده آیا در دین مقدس اسلام هر کس کسی را ندارد بایست این طور عذاب بکشد از ریاست عالیه دانشگاه پیام نور ملتمسانه و خاضعانه استدعا داریم این موضوع را پیگیری و نگذارد ایطوری حق مظلومی ضایع شود جناب آقای دکتر فراهانی دستم به دامانت از روزی که انتصاب شایسته و به حق شما را روی صحفه پورتال پیام نور دیدم و حکم به حق و شایسته دکتر نجیب زاده را قلبم آرام گرفت

 5. با سلام
  مگر این شرکتی ها را از کشور افریقا آورده اید؟ یا مگر استغفرالله کافرند یا صهیونیست؟ بعد از ۳ سال ۳۸۰هزار تومان و امسال ۴۸۸ هزار تومان ، کی باید به وضعیت آنها ساماندهی شود .
  تا چند نفر خود را به آتش نکشیده اند باید اقدام شود
  این مقدار حقوق شایسته تحصیل کردگان نیست بخدا نیست والله نیست

 6. شرکتی مدرکدار مازندران

  با سلام. پس چرا بقیه نیروهای شرکتی مدرکدار تبدیل وضع نشدند. همینجوریه که مملکت ما همیشه در حال درجا زدنه دیگه… تا یه رئیس جدید میاد حرف قبلی رو قبول نداره و یکی دیگه حرف اینو قبول نداره و این داستان ادامه دارد… ایا حق این است که یک نیروی لیسانس با قریب به ۳ سال سابقه شرکتی باقی بماند… جناب آقای دکتر حسامی تو را به خدا پای دستوری که دادید وایسید… با تشکر

 7. شرکتی مدرکدار مازندران

  با سلام. پس چرا بقیه نیروهای شرکتی مدرکدار تبدیل وضع نشدند. همی نجوریه که مملکت ما همیشه در حال درجا زدنه دیگه… تا یه رئیس جدید میاد حرف قبلی رو قبول نداره و رئی سبعدی حرف اینو قبول نداره و این داستان ادامه دارد… جناب آقای دکتر حسامی تو را به خدا قسم پای حرفی که زدید وایسید و از حقمان دفاع کنید… با تشکر

 8. شرکتی مدرکدار مازندران

  خدا رو شکر که تا پایان سال کنسل شد و باید منتظر بمانیم تا سال جدید ببینیم دوباره باید قرارداد سفید امضا کنیم ا نه؟

 9. تشکر نیروی بلاتکلیف هئیت موسس

  سلام
  از ریاست محترم دانشگاه پیام نور جناب آقای دکتر فراهانی سوال کنید که چه زمانی تکلیف این نیروهای زحمتکش مشخص می شود؟به خدا از سال ۸۶ تا کنون بدون دریافت هیچگونه حقوق و مزیا و حتی بیمه پا به پا و حتی گاهی بیشتر از نیروهای رسمی و قراردادی مشغول به خدمت هستیم،اما متاسفانه هر روز با صدور بخشنامه ای جدید و یا جابجایی رؤسا کار استخدامی متوقف می شود.تازه بود که از بخشنامه دکتر حسامی خوشحال شده و امیدوار بودیم که تا پایان سال ۹۲ تبدیل وضعیت شویم،اما اکنون منتظر لطف خدای مهربان و عنایت جناب آقای دکتر فراهانی هستیم.از وزارت محترم علوم نیز خواستار رسیدگی به وضعیت نابسامان نیروهای هیئت موسسی پیام نور می باشیم چرا که دیگر توان پرداخت هزینه رفت و آمد و حضور در دانشگاه را نداریم و این درحالی است که با توجه به شرایط سنی در هیچ کجای دیگر امنیت شغلی نداریم.
  با تشکر نیروی بلاتکلیف هئیت موسس

 10. شرکتی مازندران

  جناب آقای دکتر فراهانی و جناب آقای دکتر حسامی ، جناب آقای دکتر صدری و جناب آقای دکتر سید زاده به نان شبمان محتاج شدیم… بین یک نیروی شرکتی با ۲ سال تمام سابقه کار و یک نیروی قراردادی با ۲ سال و نیم سابقه چه فرقی وجود دارد که بعضی ها تبدیل وضع شدند ولی بعضی ها دیگر با مدرک لیسانس و فوق لیسانس شرکتی ماندند؟؟؟ از شما خواهش میکنم پیگیر باشید تا ما هم قراردادی شویم و آسوده خاطر!!! تبعیض ها را از بین ببرید… با تشکر از همه زحمتکشان

 11. شرکتی مازندران

  تکمیلی نظر قبلی… ما تمام ازمایشات، گواهی عدم سوء پیشینه، مصاحبه و گزینش را انجام دادیم و فقط منتظر دستور ریاست عالیه دانشگاه هستیم… میدانیم که تا پایان سال با شرکت طاهر نیروی پارسیان قرارداد داریم تو رت به خدا از فروردین شرکتی های مدرکدار را تبدیل وضع کنید. عاجزانه خواهش میکنم.

 12. سلام پس کی تکلیف ما مشخص میشه باید پ داشته باشیم

 13. غصه ه نخورین بزودی تکلیف همه مشخص میشه چون با این وضعی که پذیرش دانشجو داره پیام نور.کم کم به فکرتعدیل نیرو وبیرون انداختن شرکتی ها میافتن براشونم مهم نیست کی چقد سابقه یا مدرک چی داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند