امروز جمعه , ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۶:۵۹

تاریخ، نحوه پرینت کارت ورود به جلسه و آدرس مراکز آزمون دوره‌های فراگیر تحصیلات تکمیلی (دانش‌پذیری کارشناسی ارشد) پذیرش بهمن ماه (نوبت سیزدهم)

ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبانیکه در آزمون دوره‌های فراگیر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور سال ۱۳۹۲ ثبت‌نام نموده‌اند بدینوسیله به اطلاع میرساند آزمون فوق در صبح روز جمعه ۲۹/۰۹/۱۳۹۲ در ۸۵ شهرستان های مختلف کشور (به شرح جدول شماره ۱) و تعداد ۱۱۹ حوزه امتحانی برگزار خواهد شد. کارت‌ شرکت در آزمون ‌برای‌ کلیه‌ داوطلبان‌ از روز سه‌شنبه ۲۶/۰۹/۱۳۹۲ براساس‌ مندرجات‌ بند «الف‌» این‌ اطلاعیه‌ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و داوطلبان پس از پرینت کارت شرکت در آزمون، در صورت وجود نقص احتمالی بایستی “مطابق بند «ب» این اطلاعیه” به حوزه های رفع نقص کارت مندرج در جدول شماره ۲ مراجعه نمایند.

الف‌ – نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ کلیه‌ داوطلبان‌ از روز سه شنبه ۲۶/۰۹/۱۳۹۲ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به سایت اینترنتی سازمان مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات مندرج بر روی رسید خرید اینترنتی، مشخصات کارت اعتباری خود، شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کدرهگیری یک نسخه پرینت از کارت مذکور تهیه نمایند. بنابراین داوطلبان این آزمون برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس زمان و آدرس درج شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

ب‌ ـ آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون

آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در ‌آزمون‌کلیه ‌داوطلبان به شرح جدول شماره ۲ می‌باشد،

ج- داوطلبان آزمون دوره‌های فراگیر تحصیلات تکمیلی(دانش پذیری کارشناسی ارشد) پذیرش بهمن ماه (نوبت سیزدهم) چنانچه درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون مغایرتی مشاهده نمودند لازم است به شرح زیر اقدام نمایند.

۱ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱، ۲، ۴، ۵، ۶، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۲و ۱۵ (شامل نام خانوادگی، نام، سال تولد، شماره‌شناسنامه، کد ملی، مؤسسه فارغ‌التحصیلی، معدل مقطع کارشناسی، معدل مقطع کاردانی «مربوط به دانشجویان یا فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی ناپیوسته»، و کدرشته‌ محلهای انتخابی براساس اولویت علاقه داوطلب) کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ ۲۸/۰۹/۹۲ منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند و در صورتیکه نسبت به بندهای ۳ و ۸ (جنس و معلولیت) تفاوتی مشاهده نمودند ضروری است از روز چهارشنبه ۲۷/۰۹/۹۲ لغایت روز پنجشنبه ۲۸/۰۹/۹۲ از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ ظهر و از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ بعدازظهر به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه به شرح جدول شماره ۲ مراجعه نمایند.

۲ـ چنانچه عکس الصاقی به کارت ورودی داوطلب با قیافه وی مغایرت داشته باشد لازم است داوطلب همراه با دو قطعه عکس به حوزه رفع نقص برای اصلاح کارت، در تاریخ مقرر مراجعه نماید. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.

ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام خود داوطلب در نظر گرفته شده است.

تذکر:

۱-چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بند ۷ (سهمیه ثبت نامی) کارت شرکت در آزمون شما وجود دارد (برای داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه رزمندگان-سپاه پاسداران، وزارت جهاد کشاورزی و ستاد کل نیروی مسلح) لازم است برای روشن شدن وضعیت سهمیه خود تا تاریخ ۳۰/۹/۹۲ به ارگان مربوطه مراجعه نمایند.

داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه های بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت اعلام مغایرت حداکثر تا تاریخ ۲۸/۹/۹۲ منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش (قسمت ویرایش اطلاعات) مراجعه و با توجه به توضیحات مندرج در سایت نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند.

۲- چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس می‌باشد و یا چنانچه عکس روی کارت وی دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می‌باشد ضروری است از روز چهار‌شنبه ۲۷/۰۹/۹۲ الی روز پنج‌شنبه مورخ ۲۸/۰۹/۹۲ از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ و ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ بعدازظهر با به همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، ۲ قطعه عکس ۴ ×۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص‌حوزه مربوطه مراجعه نمایند و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد.

۳- چنانچه شماره داوطلب مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون چه به صورت عددی و یا به صورت حروف ناخوانا می‌باشد ضروری است از روز چهار‌شنبه ۲۷/۰۹/۹۲ الی روز پنج‌شنبه مورخ ۲۸/۰۹/۹۲ از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ ظهر و از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ بعدازظهر به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نمایند وموضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد.

۴ـ داوطلبان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی سایت قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.

و‍ ـ تذکرهای‌ مهم‌

۱- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.

۲- -شروع فرآیند برگزاری آزمون از ساعت‌ ۸:۳۰ (هشت و سی دقیقه‌) آغاز می‌گردد.

۳-درهای ورودی ِحوزه های امتحانی راس‌ ساعت‌ ۸:۰۰ (هشت صبح) بسته خواهد شد و لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.

۴- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.

۵-داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است که به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری که بخشی از آن در بند « ز » آمده است، رفتار خواهد شد.

ز‍ – قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری

ماده ۵- تخلفات وجرایم در این قانون مشتمل بر موارد زیر است:

الف- ارتکاب هرگونه عملی که موجب بی‌نظمی در برگزاری آزمون گردد یا همراه داشتن هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاههای حافظه‌دار.

ب- ارتکاب هرگونه عمل خلاف مقررات که آزمون داوطلب را از نظر علمی خدشه دار سازد از قبیل:

۱- ارائه مدرک یا گواهی مجعول یا تصویر گواهی مجعول برای شرکت در آزمون.

۲- تبانی با داوطلبان یا افراد خارج از حوزه امتحانی یا دست‌اندرکاران آزمون از قبیل عوامل اجرایی و طراحان سوال برای تخلف در آزمون.

۳- ثبت‌نام در آزمون با هویت مجعول یا شرکت در جلسه آزمون به جای داوطلب اصلی.

ج- استفاده از هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاههای حافظه‌دار.

د- کمک به داوطلب خارج از ضوابط برگزاری آزمون جهت پاسخ به سوالات.

ه‍ – دسترسی غیرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان یا استفاده غیر مجاز از آنها.

و- هرگونه تغییر غیرمجاز سوالات، اوراق و پاسخنامه‌های داوطلبان یا سایر مدارک و دفاتر مربوط به آزمون.

ز- افشای سوالات آزمون یا تلاش در جهت دستیابی و افشای آن یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون به هر نحو.

ح- خرید یا فروش سوالات آزمون یا پاسخ آنها یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون اعم از اینکه سوالات یا پاسخ آنها واقعی یا غیرواقعی باشد.

ماده ۶- هیأت‌های رسیدگی به تخلفات، صلاحیت صدور حکم به مجازاتهای زیر را درباره متخلفان دارند:

الف- در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۵): اخطار کتبی با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذیربط یا محرومیت از گزینش در آزمون همان سال.

ب- در مورد مشمولان بند (ب) یا بند (ج) ماده (۵): محرومیت از گزینش علمی در آزمون همان سال و ابطال قبولی داوطلب در همان سال و محرومیت از شرکت در آزمون از یک تا ده سال بعد.

تبصره- آراء هیأت‌های بدوی جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۶) این قانون قابل تجدید نظر خواهی در هیأت تجدید نظر رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها می‌باشد.

ماده ۷- در مورد مشمولان بندهای (د)، (ه‍ )، (و)، (ز) و (ح) ماده (۵) هیأت‌های رسیدگی متهم را برای رسیدگی و اعمال جزای نقدی از ده میلیون (۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال تا یک میلیارد (۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال یا حبس از یک تا پنج سال یا هر دو مجازات به محاکم دادگستری معرفی می‌نمایند.

ماده ۸ – ارتکاب هر یک از اعمال موضوع ماده (۵) چنانچه در قالب عضویت در یک گروه یا شبکه باشد موجب تشدید مجازات می‌شود و تشکیل دهنده و سرکرده گروه یا شبکه به حداکثر مجازات محکوم می‌گردد. مجازات هر یک از اعضاء که در ارتکاب تخلفات و جرایم فوق دخالتی نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذکر شده برای مرتکب می‌باشد.

ماده ۹- رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها مانع از رسیدگی برابر سایر قوانین جزایی یا رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری یا هیأت‌های انتظامی اعضای هیأت علمی یا کمیته‌های انضباطی دانشجویان نیست و مرتکب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (۶) و (۷) این قانون به مجازات مقرر در سایر قوانین و مقررات محکوم می‌گردد.

ماده ۱۰- در صورت محکومیت قطعی فردی به یکی از مجازاتهای مندرج در این قانون، به استثنای مجازات مندرج در بند (الف) ماده (۶)، هیات رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها، قبولی وی در آزمون را ابطال می‌نماید. در این صورت موسسه آموزشی مربوط از صدور و اعطای هرگونه گواهی یا مدرک به وی خودداری خواهد نمود و چنانچه گواهی فارغ‌التحصیلی به وی اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا وزارت آموزش و پرورش یا دانشگاه آزاد اسلامی ملزم به ابطال آن گواهی می‌باشند.

ماده ۱۱- چنانچه با بررسی‌های فنی و علمی، بین نمرات و رتبه اکتسابی داوطلبی و سوابق تحصیلی وی مغایرتهای غیرمتعارف مشهود و اساسی از قبیل عدم تطابق معدل دیپلم و دوره پیش‌دانشگاهی با رتبه و نمره اکتسابی در آزمون وجود داشته باشد، با تأیید هیأت‌های بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در یک یا چند درس عمومی و اختصاصی امتحان مجدد به عمل می‌آید. تعیین وضعیت نهایی آزمون این داوطلب، بر اساس نتایج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هیأت بدوی می‌باشد.

ماده ۱۲- هر موسسه یا آموزشگاه علمی و آموزشی که برای افزایش آمادگی داوطلبان شرکت در آزمون‌های مورد بحث این قانون فعالیت می‌کند چنانچه در تخلفات ماده (۵) مشارکت داشته باشد مجوز تاسیس آن لغو می‌شود و مدیران مسوول آنها علاوه بر محرومیت دائمی از تاسیس و اداره این گونه مراکز به مجازات‌های پیش‌بینی شده در این قانون و سایر قوانین محکوم می‌شوند و چنانچه موسسه یا آموزشگاه فاقد مجوز باشد مجازات مدیران مسوول آنها حداکثر مجازات مندرج در ماده (۶) می‌باشد.

تبصره- در مورد آموزشگاههایی که فاقد مجوز باشند علاوه بر اقدام مراجع قانونی ذیربط مدعی‌العموم نیز می‌تواند راساً نسبت به اعلام جرم و پیگیری تخلفات آنان اقدام نماید.

در خاتمه‌ اضافه‌ می‌ نماید که‌ واحد پاسخگویی‌ غیرحضوری‌ آزمون‌ دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور سال‌ ۱۳۹۲ همه‌ روزه‌ بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری، آماده‌ پاسخگویی‌ به‌ سوالات‌ می‌ باشد . لذا داوطلبان‌ درصورت‌ نیاز می‌توانند با شماره‌ تلفنهای‌ ۹۹-۸۸۹۲۳۵۹۵ به‌ طور مستقیم‌ (واحد پاسخگویی‌ غیرحضوری آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشددانشگاه پیام نور سال‌ ۱۳۹۲) با روابط‌ عمومی‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور تماس‌ حاصل‌ نمایند.

جدول شماره ۱- شهرستان محل برگزاری آزمون و رفع نقص احتمالی کارت شرکت در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد در صبح جمعه ۲۹/۰۹/۹۲ دانشگاه پیام نوربراساس شهرستان محل اقامت فعلی آنان در تقاضانامه ثبت نام

نام استان

شهرستان محل برگزاری آزمون

شهرستان محل اقامت فعلی داوطلبان براساس شهرستان محل اقامت فعلی آنان

در تقاضانامه ثبت نام

آذربایجان شرقی(۱۰)

تبریز(۱۰۱۲)

آذرشهر (۱۰۰۱)، اسکو (۱۰۰۵)،اهر (۱۰۰۶)، بستان آباد (۱۰۰۹) تبریز (۱۰۱۲) جلفا(۱۰۱۴) شبستر (۱۰۲۱)، خدا آفرین (۱۰۲۵ )،کلیبر (۱۰۲۶)، مرند(۱۰۲۹) ورزقان (۱۰۳۸)،هریس (۱۰۴۰)

مراغه (۱۰۲۸)

بناب (۱۰۱۰) ، عجب شیر (۱۰۲۳) مراغه (۱۰۲۸)، ، ملکان (۱۰۳۲)

میانه (۱۰۳۶)

چاراویماق (۱۰۱۶) ، سراب (۱۰۱۷) میانه (۱۰۳۶)، ،هشترود (۱۰۴۱)

آذربایجان غربی(۱۱)

ارومیه (۱۱۰۴)

ارومیه(۱۱۰۴)، اشنویه (۱۱۰۶)، پیرانشهر(۱۱۱۳)، نقده (۱۱۴۰)

بوکان(۱۱۰۹)

بوکان(۱۱۰۹) ، تکاب (۱۱۱۵)، سردشت (۱۱۲۴)، شاهین دژ(۱۱۲۹)، مهاباد(۱۱۳۵)، میاندوآب(۱۱۳۸)

خوی (۱۱۲۳)

پلدشت(۱۱۱۱)، چالدران (۱۱۱۷)، چایپاره (۱۱۱۹)، خوی(۱۱۲۳)، سلماس(۱۱۲۷)،شوط(۱۱۳۱)، ماکو (۱۱۳۳)

اردبیل(۱۲)

اردبیل (۱۲۰۲)

اردبیل(۱۲۰۲)، سرعین(۱۲۰۱)، خلخال (۱۲۱۱)، کوثر(۱۲۱۳)، مشکین شهر (۱۲۱۹) ، نمین(۱۲۲۲)، نیر (۱۲۲۵)

پارس آباد(۱۲۰۸)

بیله سوار (۱۲۰۵) ، پارس آباد(۱۲۰۸)، گرمی (۱۲۱۵)

اصفهان (۱۳)

اصفهان (۱۳۱۰)

اصفهان (۱۳۱۰)، برخوار(۱۳۱۲)،خمینی شهر (۱۳۱۷)،،شاهین شهر و میمه (۱۳۲۲)،فلاورجان (۱۳۲۹)،لنجان (۱۳۳۶)، مبارکه (۱۳۳۸)، خور و بیابانک(۱۳۴۰)، نائین (۱۳۴۱)

شهرضا (۱۳۲۴)

سمیرم(۱۳۲۰) ، دهاقان(۱۳۲۱)، شهرضا (۱۳۲۴)

کاشان(۱۳۳۲)

آران و بیدگل (۱۳۰۲)، اردستان (۱۳۰۴)،کاشان (۱۳۳۲) ، نطنز(۱۳۴۵)

نجف آباد (۱۳۴۲)

تیران و کرون (۱۳۱۴)، چادگان (۱۳۱۶)، خوانسار(۱۳۱۸)، فریدون شهر(۱۳۲۷) ، فریدن (۱۳۲۶)، گلپایگان(۱۳۳۴)، نجف آباد(۱۳۴۲)

ایلام(۱۴)

ایلام (۱۴۰۵)

ایلام(۱۴۰۵)، ایوان (۱۴۰۷)، سیروان(۱۴۱۴)،شیروان و چرداول (۱۴۱۵)، مهران (۱۴۱۸)، ملکشاهی (۱۴۱۹)

دهلران(۱۴۱۲)

آبدانان(۱۴۰۳)، دره شهر(۱۴۱۰)، دهلران (۱۴۱۲)

بوشهر (۱۵)

گناوه (۱۵۲۲)

دیلم (۱۵۱۸)، گناوه (۱۵۲۲)

بوشهر (۱۵۰۲)

بوشهر (۱۵۰۲)، تنگستان (۱۵۰۴)، دشتستان(۱۵۱۱)، دشتی(۱۵۱۴)

کنگان (۱۵۲۰)

جم (۱۵۰۶)، دیر(۱۵۱۶)، کنگان (۱۵۲۰)

تهران(۱۶)

اسلام شهر(۱۶۰۲)

اسلام شهر(۱۶۰۲)، بهارستان (۱۶۱۰)،رباط کریم(۱۶۱۲)

دماوند (۱۶۰۹)

دماوند (۱۶۰۹)، فیروزکوه (۱۶۲۷)

ری(۱۶۱۵)

ری(۱۶۱۵)

تهران(۱۶۰۷)

تهران(۱۶۰۷)، شمیرانات (۱۶۲۰)

شهریار(۱۶۲۴)

شهریار(۱۶۲۴)، قدس (۱۶۲۳)، ملارد(۱۶۲۵)

ورامین(۱۶۳۶)

پاکدشت (۱۶۰۴)، پیشوا (۱۶۳۳)، ورامین(۱۶۳۶)

چهار محال وبختیاری(۱۷)

بروجن(۱۷۰۵)

اردل (۱۷۰۱) ، بروجن(۱۷۰۵)، کیار(۱۷۱۳)، لردگان(۱۷۱۷)

شهرکرد(۱۷۰۹)

شهرکرد(۱۷۰۹)، فارسان(۱۷۱۰)، کوهرنگ(۱۷۱۲)

خراسان جنوبی(۱۸)

بیرجند(۱۸۰۲)

خوسف(۱۸۰۱)، بیرجند(۱۸۰۲)، درمیان(۱۸۰۵)، زیرکوه (۱۸۱۳)،قائنات (۱۸۱۵)، سربیشه(۱۸۰۸)، نهبندان(۱۸۱۸)

فردوس (۱۸۱۱)

سرایان(۱۸۰۷)، بشرویه(۱۸۱۰) فردوس (۱۸۱۱) و طبس(۱۸۲۵)

خراسان رضوی(۱۹)

تربت حیدریه(۱۹۲۲)

بجستان (۱۹۰۱)، بردسکن(۱۹۰۵)، باخرز (۱۹۰۸)، تایباد (۱۹۰۹)، تربت جام (۱۹۱۶)، زاوه(۱۹۲۰)، تربت حیدریه(۱۹۲۲)،خلیل آباد(۱۹۳۰)، خواف(۱۹۳۴)، رشتخوار(۱۹۴۰)، کاشمر(۱۹۵۳)، گناباد(۱۹۵۷)،مه ولات(۱۹۶۲)

سبزوار(۱۹۴۵)

جغتای(۱۹۲۳)، جوین(۱۹۲۶)، سبزوار(۱۹۴۵) و نیشابور (۱۹۶۵)

مشهد(۱۹۶۰)

بینالود(۱۹۰۶)، فیروزه(۱۹۱۲)،چناران (۱۹۲۸)، ،درگز(۱۹۳۷)،سرخس(۱۹۴۷) فریمان (۱۹۴۹)، قوچان(۱۹۵۱)،کلات (۱۹۵۵) مشهد(۱۹۶۰)

خراسان شمالی(۲۰)

بجنورد (۲۰۰۵)

اسفراین (۲۰۰۲)، بجنورد (۲۰۰۵)، جاجرم (۲۰۰۸)، شیروان (۲۰۱۱)، فاروج (۲۰۱۳)، مانه و سملقان (۲۰۱۶)، گرمه (۲۰۱۷)

خوزستان(۲۱)

آبادان(۲۱۰۲)

آبادان(۲۱۰۲)، بندرماهشهر(۲۱۲۰)، خرمشهر (۲۱۲۵)، شادگان (۲۱۳۵)

اهواز(۲۱۱۲)

باوی (۲۱۱۰) اهواز(۲۱۱۲)، دشت آزادگان (۲۱۳۱)، ،هویزه (۲۱۵۱)

دزفول(۲۱۲۹)

اندیکا (۲۱۰۷)،اندیمشک(۲۱۰۹)،دزفول(۲۱۲۹) ، شوش (۲۱۳۸)،شوشتر(۲۱۴۰)، گتوند(۲۱۴۲)، لالی(۲۱۴۴) ،مسجد سلیمان (۲۱۴۶)،

رامهرمز (۲۱۳۴)

امیدیه (۲۱۰۴) ایذه(۲۱۱۵)، باغ ملک (۲۱۱۷)،آغاجاری(۲۱۲۱)،بهبهان (۲۱۲۴) ، رامشیر (۲۱۳۲)،رامهرمز (۲۱۳۴)،هفتگل (۲۱۴۸)، هندیجان(۲۱۵۰)

ادامه جدول شماره ۱- شهرستان محل برگزاری آزمون و رفع نقص احتمالی کارت شرکت در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد در صبح جمعه ۲۹/۰۹/۹۲ دانشگاه پیام نوربراساس شهرستان محل اقامت فعلی آنان در تقاضانامه ثبت نام

نام استان

شهرستان محل برگزاری آزمون

شهرستان محل اقامت فعلی داوطلبان براساس شهرستان محل اقامت فعلی آنان

در تقاضانامه ثبت نام

زنجان(۲۲)

زنجان(۲۲۱۲)

ایجرود(۲۲۰۴)،زنجان (۲۲۱۲)، طارم (۲۲۱۴)، ماه نشان (۲۲۱۶)

ابهر(۲۲۰۲)

ابهر(۲۲۰۲)، خدابنده (۲۲۰۸)، خرمدره (۲۲۰۹)

سمنان(۲۳)

سمنان(۲۳۰۴)

سمنان(۲۳۰۴)، مهدی شهر(۲۳۱۳)

شاهرود(۲۳۰۷)

دامغان(۲۳۰۲)،شاهرود(۲۳۰۷)، میامی(۲۳۰۸)

گرمسار(۲۳۱۱)

آرادان (۲۳۰۹)، گرمسار(۲۳۱۱)

سیستان وبلوچستان(۲۴)

ایرانشهر(۲۴۰۳)

ایرانشهر(۲۴۰۳)، دلگان(۲۴۱۱)، مهرستان (۲۴۱۶)،سراوان(۲۴۲۵)، سرباز(۲۴۲۹)، سیب سوران(۲۴۳۰)

چابهار(۲۴۰۶)

چابهار(۲۴۰۶)، کنارک(۲۴۳۳)، نیک شهر(۲۴۴۰)

زابل(۲۴۱۴)

زابل(۲۴۱۴)، زهک(۲۴۲۲)

زاهدان(۲۴۱۸)

خاش (۲۴۰۸)، زاهدان(۲۴۱۸)

فارس(۲۵)

شیراز(۲۵۳۶)

ارسنجان (۲۵۰۲)، پاسارگاد (۲۵۱۰) ، رستم (۲۵۲۴)، سپیدان (۲۵۲۸)،‌ سروستان(۲۵۳۱)، کوار(۲۵۳۵)،شیراز(۲۵۳۶)، فیروزآباد (۲۵۴۳)، کازرون(۲۵۵۱)، مرودشت (۲۵۶۵)، ممسنی (۲۵۶۸)، خرامه(۲۵۸۱)،

جهرم (۲۵۱۵)

استهبان (۲۵۰۴) ،جهرم(۲۵۱۵)، داراب (۲۵۲۲)، زرین دشت (۲۵۲۶)، فراشبند(۲۵۳۸) ، فسا(۲۵۴۱)، ،قیروکارزین (۲۵۴۶) ، نی ریز(۲۵۷۶)

آباده (۲۵۰۱)

آباده(۲۵۰۱)، اقلید(۲۵۰۷)،‌َبوانات(۲۵۰۹)، ‌خرم‌بید(۲۵۱۶)

لامرد (۲۵۶۱)

خنج (۲۵۱۹) گراش (۲۵۵۷)، لارستان (۲۵۵۸)، لامرد (۲۵۶۱)، مهر (۲۵۷۱)

قزوین (۲۶)

قزوین(۲۶۱۹)

آبیک (۲۶۰۲)، البرز(۲۶۰۴)، اوج (۲۶۰۶)،بوئین زهرا (۲۶۱۰)، تاکستان (۲۶۱۴)، قزوین(۲۶۱۹)

قم (۲۷)

قم(۲۷۰۴)

قم(۲۷۰۴)

کردستان(۲۸)

سقز(۲۸۱۷)

بانه(۲۸۰۲) ،سقز(۲۸۱۷)

سنندج(۲۸۱۹)

بیجار(۲۸۰۷)، دهگلان(۲۸۰۹) ، دیواندره(۲۸۱۲)، سنندج(۲۸۱۹)، قروه(۲۸۲۲)، کامیاران(۲۸۲۳)

مریوان(۲۸۲۷)

سروآباد(۲۸۱۴)، مریوان(۲۸۲۷)

کرمان(۲۹)

رفسنجان(۲۹۱۸)

انار(۲۹۱۵) ،رفسنجان(۲۹۱۸)، زرند (۲۹۲۴)،شهربابک(۲۹۲۹)، کوهبنان (۲۹۴۲)

جیرفت(۲۹۱۲)

فهرج(۲۹۰۷)، بم(۲۹۰۸)، نرماشیر(۲۹۰۹)،جیرفت(۲۹۱۲)، رودبار جنوب(۲۹۲۱)، ریگان(۲۹۲۳)،عنبرآباد(۲۹۳۲)، قلعه گنج(۲۹۳۴)، فاریاب(۲۹۴۳)،کهنوج(۲۹۴۴)، منوجان(۲۹۴۶)

سیرجان(۲۹۲۷)

ارزوئیه(۲۹۰۱)، رابر(۲۹۰۲)، بافت(۲۹۰۳)، سیرجان(۲۹۲۷)

کرمان (۲۹۴۰)

بردسیر (۲۹۰۵)، راور (۲۹۱۴)، کرمان (۲۹۴۰)

کرمانشاه(۳۰)

سرپل ذهاب(۳۰۱۴)

پاوه(۳۰۰۴)، ثلاث باباجانی(۳۰۰۷)، جوانرود(۳۰۰۹) ، دالاهو(۳۰۱۱) ،سرپل ذهاب(۳۰۱۴)،قصرشیرین(۳۰۲۰)، گیلانغرب(۳۰۲۷)

کرمانشاه(۳۰۲۴)

اسلام آباد غرب(۳۰۰۲) ، روانسر(۳۰۱۳)، سنقر(۳۰۱۶)، صحنه(۳۰۱۸)،کرمانشاه(۳۰۲۴) ، کنگاور(۳۰۲۵)، هرسین (۳۰۲۹)

کهگیلویه وبویراحمد

(۳۱)

بویراحمد(یاسوج)(۳۱۰۳)

بویراحمد(۳۱۰۳)، دنا(۳۱۰۸)، کهگیلویه(۳۱۱۴)

گچساران (۳۱۱۶)

بهمئی(۳۱۰۵)، چرام(۳۱۱۰)، باشت (۳۱۱۵)، گچساران (۳۱۱۶)

گلستان(۳۲)

گرگان(۳۲۱۷)

آق قلا(۳۲۰۳)، بندرگز(۳۲۰۵)، گمیشان(۳۲۰۷)، ترکمن(۳۲۰۸)، علی آباد(۳۲۱۲) ، کردکوی(۳۲۱۳)،گرگان(۳۲۱۷)

گنبدکاووس(۳۲۱۹)

آزادشهر(۳۲۰۲)، رامیان (۳۲۱۰)، کلاله(۳۲۱۵)،گنبدکاووس(۳۲۱۹)،گالیکش(۳۲۲۲)، مینودشت(۳۲۲۳)

گیلان(۳۳)

تالش

آستارا (۳۳۰۲)، رضوانشهر (۳۳۱۵)، طوالش (۳۳۳۴)

لاهیجان (۳۳۳۸)

آستانه اشرفیه (۳۳۰۴)،املش (۳۳۰۶)، رودسر (۳۳۲۳)، سیاهکل (۳۳۲۵)، لاهیجان (۳۳۳۸) ،لنگرود (۳۳۴۱)

رشت (۳۳۱۳)

بندرانزلی (۳۳۰۷)،رشت (۳۳۱۳)، رودبار (۳۳۱۹)، شفت (۳۳۲۷)، صومعه سرا (۳۳۲۹)، فومن (۳۳۳۶) ، ماسال (۳۳۴۳)

لرستان(۳۴)

الیگودرز (۳۴۰۵)

ازنا(۳۴۰۲)، الیگودرز(۳۴۰۵)، دورود (۳۴۱۷)، دوره (۳۴۱۸)

خرم آباد(۳۴۱۳)

بروجرد(۳۴۰۷)، خرم آباد(۳۴۱۳)، دلفان (۳۴۱۵)، سلسله (۳۴۲۲)

کوهدشت(۳۴۲۷)

پلدختر (۳۴۰۸)، کوهدشت(۳۴۲۷)

ادامه جدول شماره ۱- شهرستان محل برگزاری آزمون و رفع نقص احتمالی کارت شرکت در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد در صبح جمعه ۲۹/۰۹/۹۲ دانشگاه پیام نوربراساس شهرستان محل اقامت فعلی آنان در تقاضانامه ثبت نام

نام استان

شهرستان محل برگزاری آزمون

شهرستان محل اقامت فعلی داوطلبان براساس شهرستان محل اقامت فعلی آنان

در تقاضانامه ثبت نام

مازندران(۳۵)

بابل (۳۵۰۹)

بابل(۳۵۰۹)،بابلسر(۳۵۱۲) ، سواد کوه(۳۵۳۰) ، فریدونکنار(۳۵۳۲)

ساری(۳۵۲۷)

بهشهر (۳۵۱۳)، جویبار(۳۵۲۰)ساری(۳۵۲۷) میاندورد(۳۵۲۸)قائم شهر(۳۵۳۴)، گلوگاه (۳۵۳۶)، نکا(۳۵۳۹)

آمل(۳۵۰۳)

آمل (۳۵۰۳) ، محمود آباد(۳۵۳۸) ، نور(۳۵۴۳)، نوشهر(۳۵۴۵)

تنکابن(۳۵۱۷)

عباس آباد(۳۵۱۶) ،تنکابن(۳۵۱۷)، چالوس(۳۵۲۲)، رامسر(۳۵۲۳)

مرکزی(۳۶)

ساوه (۳۶۱۳)

تفرش (۳۶۰۵) زرندیه (۳۶۱۲) ، ساوه (۳۶۱۳)،

اراک(۳۶۰۲)

اراک(۳۶۰۲) ،آشتیان(۳۶۰۳) ،فراهان(۳۶۰۴)، خنداب (۳۶۰۹) ، شازند(۳۶۱۷)، کمیجان (۳۶۱۸)

دلیجان (۳۶۱۰)

خمین (۳۶۰۷) ، دلیجان (۳۶۱۰)، محلات (۳۶۲۰)

هرمزگان(۳۷)

بندرعباس(۳۷۰۹)

بندرعباس(۳۷۰۹)، بشاگرد(۳۷۱۵)، جاسک(۳۷۱۷)، حاجی آباد(۳۷۲۰)، رودان(۳۷۲۶)، سیریک(۳۷۲۸)، میناب(۳۷۳۴)

بندرلنگه(۳۷۱۲)

بستک(۳۷۰۵)،بندرلنگه(۳۷۱۲)، پارسیان(۳۷۱۴)، خمیر(۳۷۲۲)

قشم(۳۷۳۰)

ابوموسی(۳۷۰۲)، قشم(۳۷۳۰)

همدان(۳۸)

ملایر(۳۸۱۶)

تویسرکان(۳۸۰۶)،ملایر(۳۸۱۶)، نهاوند(۳۸۲۰)

همدان(۳۸۲۳)

اسدآباد (۳۸۰۱)، بهار (۳۸۰۴)، رزن(۳۸۰۹)، کبودرآهنگ (۳۸۱۲) ، فامنین (۳۸۲۲)،همدان (۳۸۲۳)

یزد(۳۹)

یزد(۳۹۲۰)

ابرکوه (۳۹۰۲) ، بهاباد (۳۹۰۶)، بافق (۳۹۰۷)، تفت (۳۹۰۸)، خاتم (۳۹۱۰)، اشکذر (۳۹۱۳)، مهریز (۳۹۱۷)، یزد (۳۹۲۰)،

اردکان (۳۹۰۵)

اردکان (۳۹۰۵)، میبد (۳۹۱۸)

البرز(۴۰)

ساوجبلاغ (۴۰۰۳)

ساوجبلاغ(۴۰۰۳)، طالقان (۴۰۰۵)نظر آباد (۴۰۱۰)

کرج (۴۰۰۸)

اشتهارد(۴۰۰۷)،کرج (۴۰۰۸)

جدول شماره ۲ـ نشانی محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون داوطلبان فراگیر کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲

ردیف

نام‌ استان‌

شهرستان‌ برگزاری‌ آزمون‌ وهمچنین رفع نقص کارت شرکت در آزمون

آدرس محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون حوزه خواهران و برادران

۱

آذربایجان شرقی

تبریز

تبریز : خیابان مشروطه- سه راهی شهید بهشتی -د‌نشگاه پیام نور

مراغه

مراغه : میدان مجلس- جنب انبار هلال احمر- دانشگاه پیام نور

میانه

میانه : سرآسیاب خیابان شهید نیکنامی جنوبی دانشگاه پیام نور

۲

آذربایجان غربی

ارومیه

ارومیه : خیابان هشت شهریور دانشگاه پیام نور

بوکان

بوکان : بلوار دانشگاه-تپه علی آباد –دانشگاه پیام نور

خوی

خوی :جاده قطور-خیابان دانشگاه –دانشگاه پیام نور

۳

اردبیل

اردبیل

اردبیل : خیابان دانشگاه جنب مجتمع تفریحی ورزشی شورابیل دانشگاه پیام نور اردبیل دانشکده علوم پایه طبقه سوم اتاق جلسه

پارس آباد

پارس آباد: خیابان جهاد کشاورزی -ساختمان اداری- دانشگاه پیام نور

۴

اصفهان

اصفهان

اصفهان: خیابان شهید اشرفی اصفهانی- نبش خیابان نبوی منش دانشگاه پیام نور – سایت شماره ۲

شهرضا

شهرضا: بلوار امام حسین (ع) -جنب پارک شهید بهشتی دانشگاه پیام نور

کاشان

کاشان: بلوار امام رضا (ع)- خیابان پیام – رو بروی صدا و سیما دانشگاه پیام نور

نجف آباد

نجف آباد: بلوار طالقانی جنب شهر شادی دانشگاه پیام نور

۵

ایلام

ایلام

ایلام : بلوار دانشجو- دانشگاه پیام نور- اتاق امتحانات جنب سالن ورزشی

دهلران

دهلران : خیابان معلم- چهار راه دانش- ساختمان قدیم دانشگاه پیام نور

۶

بوشهر

بوشهر

بوشهر : بلوار شهید چمران – خیابان غدیر- دانشگاه پیام نور ساختمان اداری اتاق ۱۱۱

کنگان

کنگان : بلوار امام خمینی- انتهای خیابان دانشگاه – دانشگاه پیام نور

گناوه

گناوه : بلوار امام علی (ع) – دانشگاه پیام نور

۷

تهران

تهران و شمیرانات(برادران-خواهران)

خیابان استاد نجات الهی شمالی- نبش چهارراه سپند – ساختمان اداری آموزش دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب

اسلامشهر

اسلام شهر : انتهای خیابان امام حسن مجتبی (ع) سمت چپ دانشگاه پیام نور

ورامین

ورامین : قرچک- میدان کلانتری- انتهای بلوار دانشگاه دانشگاه پیام نور

ری

حوزه خواهران: شهر ری –سه راه ورامین-خیابان شهید میر عابدینی-روبروی آرامگاه شیخ صدوق-ساختمان شیخ صدوق-دانشگاه پیام نور مرکز ری

حوزه برادران:شهر ری-جاده ورامین-سه راه تقی آباد-خیابان شهید عرب خواری-ساختمان شهید چمران- دانشگاه پیام نور مرکز ری

دماوند

دماوند : خیابان دانشگاه- جنب میدان بسیج- دانشگاه پیام نور ساختمان شماره یک اداری

شهریار

شهریار : فاز ۳ اندیشه- شهرک صدف- ضلع شمال غربی میدان سپاه دانشگاه پیام نور

۸

چهارمحال وبختیاری

بروجن

بروجن : بلوار مدرس – دانشگاه پیام نور

شهرکرد

شهرکرد : خیابان فردوسی شمالی- دانشگاه پیام نور

۹

خراسان جنوبی

بیرجند

بیرجند : خیابان دانشگاه -دانشگاه پیام نور – ساختمان شهید شهریاری-دانشگاه پیام نور

فردوس

فردوس : بلوار ولی عصر – میدان غدیر ساختمان شهید شهریاری-دانشگاه پیام نور

۱۰

خراسان رضوی

تربت حیدریه

تربت حیدریه : شهرک ولی عصر دانشگاه پیام نور

مشهد

مشهد : بلوار معلم – معلم ۷۱ – ستاری ۱۹- دانشگاه پیام نور

سبزوار

سبزوار : انتهای خیابان دانشگاه – بلوار دکترسیادتی- دانشگاه پیام نور

۱۱

خراسان شمالی

بجنورد

بجنورد : انتهای خیابان ۱۷ شهریور جنوبی -خیابان دانشگاه – دانشگاه پیام نور- ساختمان علوم پایه

ادامه جدول شماره ۲ـ نشانی محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون داوطلبان فراگیر کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲

ردیف

نام‌ استان‌

شهرستان‌ برگزاری‌ آزمون‌ وهمچنین رفع نقص کارت شرکت در آزمون

آدرس محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون حوزه خواهران و برادران

۱۲

خوزستان

آبادان

آبادان : کوی طالقانی خیابان رازی دانشگاه پیام نور -آموزش

اهواز

اهواز : جاده گلستان- شهرک پردیس – انتهای بلوار پردیس یک – دانشگاه پیام نور

رامهرمز

رامهرمز : میدان دانشگاه – جنب ایستگاه برق- دانشگاه پیام نور

دزفول

دزفول : کیلومتر ۳ جاده صفی آباد- دانشگاه پیام نور

۱۳

زنجان

ابهر

ابهر : جاده ترانزیت (تهران – تبریز) دانشگاه پیام نور

زنجان

زنجان : میدان رسل- خیابان امامت- دانشگاه پیام نور – ساختمان اداری الغدیر

۱۴

سمنان

سمنان

سمنان: میدان استاندارد- جنب اداره محیط زیست –دانشگاه پیام نور

شاهرود

شاهرود: خیابان تهران- جنب دانشگاه علوم قرآنی – دانشگاه پیام نور

گرمسار

گرمسار: راه آهن- دانشگاه پیام نور مرکز گرمسار

۱۵

سیستان وبلوچستان

ایرانشهر

ایرانشهر : ابتدای جاده بمپور دانشگاه پیام نور

چابهار

چابهار : انتهای بلوار امام خمینی خیابان ظفر جنوبی دانشگاه پیام نور

زاهدان

زاهدان : بلوار خلیج فارس دانشگاه پیام نور

زابل

زابل : بلوار دانشگاه – دانشگاه پیام نور

۱۶

فارس

آباده

آباده : بلوار جمهوری اسلامی دانشگاه پیام نور ساختمان اداری طبقه دوم اتاق ۲۰۷

شیراز

شیراز : شهرک گلستان- بلوار دهخدا – خیابان پیام نور (جنب نمایشگاه بین المللی دانشگاه پیام نور) ساختمان فجر اتاق ۱۰۷

جهرم

جهرم : بلوار آزادگان -کوچه شماره ۱۳ -دانشگاه پیام نور -ساختمان ملاصدرا طبقه دوم اتاق ۳۰۴

لامرد

لامرد: بلوار شهید مطهری -خیابان دانش دانشگاه پیام نور -ساختمان اداری (دولت ) طبقه دوم اتاق ۲۰۵

۱۷

قزوین

قزوین

قزوین : خیابان نواب شمالی -مجتمع ادارات دانشگاه پیام نور

۱۸

قم

قم

قم : میدان جهاد -میدان امام زاده سیدعلی- ۶۰متری شهدای پست- دانشگاه پیام نور

۱۹

کردستان

سنندج

سنندج : شهرک بهاران- فاز۱/ ۱۷خیابان نیما یوشیج- دانشگاه پیام نور

سقز

سقز : شهرک دانشگاه خیابان دانشگاه – دانشگاه پیام نور

مریوان

مریوان : سه راه نی – دانشگاه پیام نور-خدمات آموزشی

۲۰

کرمان

سیرجان

سیرجان : بلوار سیدجمال – بلوار سید احمد خمینی روبروی راهنمایی رانندگی دانشگاه پیام نور سالن ثامن الحجج

کرمان

کرمان : انتهای بلوار جهاد- جنب شهرک افضلی پور- ساختمان شماره ۲ دانشگاه پیام نور

جیرفت

جیرفت : خیابان ایستگاه کرمان- خیابان استقلال -جنب مخابرات جدید- دانشگاه پیام نور

رفسنجان

رفسنجان : ابتدای بزرگراه ولایت – دانشگاه پیام نور (آموزش )

۲۱

کرمانشاه

کرمانشاه

کرمانشاه : میدان امام خمینی- میدان فرودگاه -بزرگراه امام خمینی (ره) جنب پمپ بنزین شهروند-دانشگاه پیام نور

سرپل ذهاب

سرپل ذهاب : انتهای بلوار احمدبن اسحق- دانشگاه پیام نور – واحد رایانه

۲۲

کهکیلویه و بویراحمد

بویراحمد

یاسوج: خیابان شهید قندی- پایین تر از مصلی ستاد- دانشگاه پیام نور

گچساران

گچساران: شهر دوگنبدان سه راهی – جاده پازنان- جنب پمپ بنزین- دانشگاه پیام نور

۲۳

گلستان

گرگان

گرگان : انجیراب – جنب ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان – دانشگاه پیام نور

گنبد

گنبد : انتهای بلوار دانشجو – دانشگاه پیام نور – ساختمان آموزشی

۲۴

گیلان

تالش

تالش : کیلومتر ۵ جاده انزلی- دانشگاه پیام نور

لاهیجان

لاهیجان : کیلومتر ۴ جاده لاهیجان به لنگرود- پل هوایی لیالستان ۹۰۰ متر داخل محل دانشگاه پیام نور

رشت

رشت : انتهای خیابان امام خمینی – کوچه دانشگاه پیام نور

۲۵

لرستان

الیگودرز

الیگودرز: انتهای بلوار شیخ فضل الله نوری- میدان دانشگاه – دانشگاه پیام نور

خرم آباد

خرم آباد : کمالوند- جنب دهکده المپیک- دانشگاه پیام نور- ساختمان اداری طبقه همکف- اتاق کارشناسان برنامه ریزی آموزشی

کوهدشت

کوهدشت : خیابان ما لک اشتر- جنب شهرداری – دانشگاه پیام نور

ادامه جدول شماره ۲ـ نشانی محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون داوطلبان فراگیر کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲

ردیف

نام‌ استان‌

شهرستان‌ برگزاری‌ آزمون‌ وهمچنین رفع نقص کارت شرکت در آزمون

آدرس محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون حوزه خواهران و برادران

۲۶

مازندران

آمل

آمل: خیابان طالب آملی-دریا ۲۹-کوی تختی-دانشگاه پیام نور

بابل

بابل : خیابان قائم شهر- خداداد ۱۵ دانشگاه پیام نور

تنکابن

تنکابن : میدان ۷ تیر- خیابان شهید ابوذرحاتمیان -خیابان ابن سینای غربی -مجتمع سرداران شهید- دانشگاه پیام نور

ساری

ساری : پانزده خرداد- بیست متری اول- دانشگاه پیام نور

۲۷

مرکزی

اراک

اراک : کمربندی شمالی -حد فاصل کوی الهیه- جنب شرکت برق باختر – دانشگاه پیام نور

دلیجان

دلیجان : خیابان دانشگاه – دانشگاه پیام نور

ساوه

ساوه : میدان فلسطین –میدان دانشگاه -دانشگاه پیام نور

۲۸

هرمزگان

قشم

قشم: ۵ کیلومتری جاده قشم درگهان- جنب اداره کشاورزی- نرسیده به منازل مسکونی مهر امام رضا(ع) – دانشگاه پیام نور

بندرلنگه

بندرلنگه : بلوار جانبازان- جنب شرکت نفت- ناحیه فلات قاره- دانشگاه پیام نور

بندرعباس

بندرعباس : نرسیده به سه راه جهانبار دانشگاه پیام نور

۲۹

همدان

همدان

همدان : بلواربسیج- سه راهی شهرک فرهنگیان جنب بوستان نماز دانشگاه پیام نور

ملایر

ملایر : بلوار شهید بهشتی – جنب دریاچه کوثر- دانشگاه پیام نور

۳۰

یزد

اردکان

اردکان: بلوار آیت الله خاتمی-دانشگاه پیام نور

یزد

یزد : میدان صنعت- جاده خضر آباد – ابتدای جاده شهرک صنعتی- جنب ترمینال مسافربری یزد- دانشگاه پیام نور

۳۱

البرز

ساوجبلاغ

ساوجبلاغ : شهر هشتگرد- بلوار آیت الله خامنه ای- دانشگاه پیام نور

کرج

کرج : بلوار موذن- خیابان دانشگاه – دانشگاه پیام نور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند