امروز یکشنبه , ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۸:۰۱

رئیس دانشگاه پیام‌نور: وام دار هیچ گروهی نیستم/امروز پیام نور در بالاترین سطح حمایتی مسئولان عالی رتبه جمهوری اسلامی است

دانشگاه پیام نور امروز در بالاترین سطح حمایتی مسئولان عالی رتبه جمهوری اسلامی است که این مسئله جای شکر دارد و همه ما باید با تمام وجود در راستای شعار توسعه کیفی گام های موثر ، سازنده ، اساسی و واقعی برداریم.

دکتر فراهانی رئیس دانشگاه پیام نور در جلسه شورای صنفی دانشگاه با بیان این مطلب افزود: امروز به تمامی اعضای هیات علمی و اعضای انجمن صنفی اعلام می کنم که به هیچ عنوان وام دار هیچ گروهی نیستم و انتصابات را صرفا بر مبنای شناخت از افرادی که می توانند در جایگاه مورد نظر خدمتی موثر برای دانشگاه باشند، انجام می دهم.

وی گفت: اهداف و اولویت های دانشگاه پیام نور در پنج حوزه آموزش ، پژوهش ، فرهنگ، پشتیبانی و استان ها با محورهای شناخت وضعیت موجود، چالش های پیش رو و برنامه ها تدوین و به وزارت علوم ارائه شده است که تقریبا بیش از ۹۰ درصد پیشنهادها و نظرهای اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور در آن لحاظ شده است.

وی با عنوان اینکه از بدو تاسیس و در تمام فراز و فرودهای دانشگاه پیام نور حضور داشته گفت: برای اداره بهتر دانشگاه صادقانه به تک تک پیشنهادها و کمک های اعضای هیات علمی نیازمندم و به عنوان یک عضو دانشگاه پیام نور ، این دانشگاه را مانند خانواده خود دانسته و تمام تلاشم را برای ارتقای هر چه بیشتر این دانشگاه به کار می بندم.

دکتر فراهانی اظهار داشت: انجمن صنفی به عوان یک موسسه غیردولتی که خود من نیز از بانیان راه اندازی آن بوده ام، باید در راستای دستیابی به اهداف متعالی دانشگاه پیش رو باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند