امروز دوشنبه , ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲:۰۳

برگزاری کلاس‌های حضوری برای دوره دکتری دانشگاه پیام نور

به نقل از سایت دانشگاه پیام نور، حسین حسینی مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی در رابطه با برگزاری کلاس‌های حضوری در دانشگاه پیام نور برای مقطع دکتری، گفت: آنچه مسلم است ماموریت دانشگاه پیام نور برای اجرای دوره‌هایی‌ است که بتواند بر اساس آموزش از راه دور، دانشجو بپذیرد.

وی افزود: ورود این دانشگاه به رشته‌های دارای امکانات، تجهیزات و آزمایشگاه از ابتدا در ماموریت این دانشگاه دیده نشده است.

وی ادامه داد: اگر قرار است دانشگاه پیام نور در این حوزه ورود یابد لازم است الزامات مورد نیاز این رشته‌ها را فراهم کند و دانشگاه پیام نور هم این رویکرد را ندارد که به سمت رشته‌های نیازمند امکانات آزمایشگاهی پیش رود.

مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی با بیان اینکه در برخی رشته‌های دکتری این دانشگاه که تجهیزات آزمایشگاهی لازم است، باید دوره‌ها به صورت حضوری برگزار شود، اظهار داشت: در گذشته دانشگاه پیام نور مجوزی از هیئت امنای خود برای برگزاری دوره حضوری دکتری دریافت کرده بود و ادامه برگزاری این دوره‌ها به صورت حضوری نیازمند برگزاری کلاس است.

حسینی تاکید کرد: برگزاری دوره‌های حضوری دکتری در دانشگاه پیام نور برای کل رشته‌ها الزامی است و دوره دکتری ایجاب می‌کند دانشجو در کلاس حضور داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند