امروز سه شنبه , ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۳:۳۴

ضرورت راه اندازی رشته های تحصیلات تکمیلی دردانشگاه پیام نور کهکیلویه وبویراحمد

مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه پیام‌نور کشور گفت: نبود رشته های تحصیلات تکمیلی از مشکلات اساسی دانشگاه پیام‌نور کهکیلویه و بویراحمد بوده و باید با مشارکت و همراهی در راستای خلاء موجود در این حوزه تلاش لازم صورت گیرد.

دکتر محمدهادی امین‌ناجی در مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید دانشگاه پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد با تبریک اعیاد و مناسبت‌ها اظهار کرد: حضور پرشور و استقبال بی‌نظیر از مراسم معارفه دکتر نجیب‌زاده وظیفه وی را دوچندان کرده است.

مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه پیام‌نور کشور به سیاست این دانشگاه در دولت جدید اشاره و اظهار کرد: این دانشگاه در راستای ارتقای کیفیت خود به دنبال نگاه به درون بوده که علاوه بر رسیدگی به مشکلات دانشگاه توجه وافر به نیروهای بومی هر استان دارد.

دکتر امین‌ناجی در ادامه با تاکید بر این‌که اولین انتصاب روسای دانشگاه‌های کشور در کهگیلویه و بویراحمد آغاز شده، گفت: با توجه به این‌که اولین انتصاب از این استان بوده پیام‌های زیادی برای حوزه دانشگاه پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد دارد.

وی تصریح کرد: کهگیلویه و بویراحمد تنها استانی است که در حوزه دانشگاه پیام‌نور تاکنون موفق به اجرای رشته‌های تحصیلات  تکمیلی نشده است که امید می‌رود با رعایت قوانین و مقررات بتوانیم زیرساخت‌های لازم برای رشته‌های تحصیلات تکمیلی در این استان را اجرا کنیم.

وی یکی از برنامه های مهم دانشگاه پیام نور را تکریم اعضای هیات علمی ، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه دانست و گفت: رفع مشکلات موجود و بسترسازی ارتقای کیفی به طور جدی پیگیری می شود.

مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه پیام‌نور کشور با تاکید بر این‌که دانشگاه‌؛ دانشگاه است و ارکان خاص خود را دارد، گفت: هر آمدنی رفتنی دارد که از زحمات و خدمات دکتر یوسف‌وند تشکر می‌کنیم و برای دکتر نجیب‌زاده آرزوی موفقیت و بهروزی را خواستاریم.

دکتر امین‌ناجی بیان داشت: امیدواریم در پایان تصدی نجیب‌زاده مدیر جدید و توانمند دانشگاه پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد شاهد رفع خلاءهای موجود در این استان باشیم.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌های دانشگاه پیام‌نور خواستار شد

تکمیل اعضای هیئت علمی پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد ضروری است

مدیرکل دفتر هماهنگی  امور استان‌های دانشگاه پیام‌نور کشور گفت: ارتقای کیفیت تحصیلات تکمیلی اولویت نخست دانشگاه پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد باشد.

دکتر رضا رسولی در آیین معارفه رئیس دانشگاه پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد در ابتدا از زحمات و خدمات رضا یوسف‌وند در این دانشگاه قدردانی و ضمن آرزوی موفقیت برای مدیر جدید دانشگاه اظهار کرد: امیدواریم مدیر جدید در راستای اهداف دانشگاه پیام‌نور کشور گام بردارد.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌های دانشگاه پیام‌نور کشور با بیان این‌که هدف از حضور در کهگیلویه و بویراحمد تقدیر و تشکر از زحمات یوسف‌وند در دورات تصدی دانشگاه پیام‌نور این استان است، گفت: دانشگاه پیام‌نور کیفیت را اولویت قرار داده و باید ارتقای کمیت و کیفیت در سطح دانشگاه‌های پیام‌نور اولویت اول باشد.

وی تصریح کرد: دانشگاه پیام‌نور کشور ارتقای کیفیت با برنامه‌ریزی‌های لازم را در دولت جدید انجام‌ داده است که امید می‌رود در کهگیلویه و بویراحمد توجه ویژه‌ای به این مهم صورت گیرد تا شاهد تحول اساسی در حوزه دانشگاه پیام‌نور استان باشیم.

دکتر رسولی تکمیل اعضای هیئت علمی پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد را دومین اولویت این دانشگاه عنوان کرد و گفت: با برنامه‌ریزی و همت مضاعف مسئولان باید اعضای هیئت علمی از استادیار ارتقا یابند.

وی در ادامه تصریح کرد: با توجه به زیرساخت‌ها در راستای ارتقای دانشگاه‌ پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد، تامین بودجه باید مدنظر قرار گرفته شود تا شاهد تغییر تحول اساسی در حوزه دانشگاه پیام‌نور این استان باشیم.

گفتنی است در این مراسم ، دکتر عنایت الله نجیب زاده به سمت سرپرست دانشگاه پیام نور کهکیلویه و بویراحمد منصوب و از زحمات دکتر یوسف وند تقدیر شد. در مراسم تودیع ومعارفه رئیس دانئشگاه پیام نور کهکیلویه و بویراحمد دکتر ناجی مدیرکل حوزه ریاست ، دکتر رسولی مدیرکل دفتر امور هماهنگی استان ها، مهندس محمدی مدیرکل روابط عمومی، روسای واحدها و مراکز استانها، نوروزی معاون برنامه ریزی استاندار و دیگر اعضای هیات علمی حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند