امروز جمعه , ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۹:۳۷

تجمیع واحدهای زیان‌ ده دانشگاه پیام‌ نور

رییس دانشگاه پیام نور بر تجمیع واحدهای زیان ده به نحوی که به توانمند شدن بیشتر آنها منتج شود، تاکید کرد.

دکتر فراهانی در مراسم تودیع و معارفه معاونت آموزشی دانشگاه پیام نور توجه به ابعاد زیرساخت ها و برنامه های معاونت آموزشی را ضروری دانست و گفت: توسعه تحصیلات تکمیلی به ویژه در دوره دکترا ، ارتقای جایگاه گروه های آموزشی ، بخش های علمی و مشارکت این بدنه در تصمیم گیری های دانشگاه، ارتقای اعضای هیات علمی و حضور عملیاتی آنها در تمامی برنامه ها، آمایش رشته ها ، تجمیع رشته محل ها به نحوی که به بلوغ رشته های تحصیلی و برون ده آموزشی کمک کند و تجمیع واحدهای زیان ده به نحوی که به توانمند شدن بیشتر آنها منتج شود در نهایت کمک به ساماندهی اعضای هیات علمی مورد تاکید است.

وی همچنین گفت: دانشگاه پیام نور دانشگاهی، توانمند و بزرگ است که به سازمان مرکزی محدود نمی شود و اگر قرار است مدیرانی برای پست های این دانشگاه انتخاب شوند ، همه شایستگی ها و توانمندی های افراد در دانشگاه های پیام نور سراسر کشور در نظر گرفته می شود.

به گفته فراهانی، قطعا پایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اصول و ضوابط کلی دولت تدبیر و امید اصلی ترین معیاری است که مورد نظر قرار می گیرد.

وی با عنوان اینکه دکتر کریمی استاد تمام و عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور استان کرمان است ، تصریح کرد: این انتخاب نمودی از شنیدن صدای همه عزیزان دانشگاه پیام نور در اقصی نقاط کشور است. در واقع نگاه به مجموعه به طور کامل یک الزام بوده و در زمینه جابه جایی و استخدام، تمامی قابلیت ها در سراسر کشور سنجیده خواهد شد.

شکل گیری شورای فعالیت های برون مرزی گامی برای توسعه کارآمد

فراهانی در مراسم معارفه دکتر امیرملکی مدیرکل جدید مراکز بین الملل نیز گفت: حوزه بین الملل و فعالیت های برون مرزی دانشگاه پیام نور بسیار توانمند ودارای ظرفیت های بالقوه ای است که باید این ظرفیت ها درجهت توسعه کارآمد و برجسته به کار گرفته شود. هر چند که تاکنون از این ظرفیت ها به خوبی استفاده نشده است.

وی افزود: گسترش فعالیت های برون مرزی و ارائه خدمات بهینه به فارسی زبانان خارج از کشور یکی از مهم ترین برنامه های مورد نظر است که باید به آن پرداخته شود.

وی با عنوان اینکه شورای فعالیت های برون مرزی شکل گرفته و فعالیت خود را از چندی قبل آغاز کرده ابراز امیدواری کرد که فعالیت های این شورا نیز به شکل مطلوبی سازماندهی شده و کارآمد تر و موثر تر از قبل به نحوی که در شان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است بتوانیم در حوزه بین الملل طبق مفاد حکم دکتر فرجی دانا وزیر علوم تحقیقات و فناوری فعالیت داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند