امروز جمعه , ۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۹

آغاز فراخوان جذب هیأت علمی پیام نور از اسفند/ شرایط جذب

رئیس دانشگاه پیام نور از زمان آغاز جذب هیأت علمی این دانشگاه خبر داد و به یک شرط مهم در جذب دانش آموختگان ارشد، اشاره کرد.

ابوالفضل فراهانی درباره زمان آغاز فراخوان جذب هیأت علمی دانشگاه پیام نور، گفت: فرایند جذب هیأت علمی در دانشگاه پیام نور متوقف نشده و پذیرش هیأت علمی ادامه خواهد داشت اما دانشگاه در برنامه توسعه کیفی خود نسبت به جذب هیأت علمی با کیفیت از دانشگاههای معتبر، اهتمام دارد.

وی ادامه داد: پذیرش و جذب هیأت علمی از ابتدای اسفندماه سال جاری در سامانه مرکز جذب وزارت علوم، آغاز خواهد شد و عمده جذب صرفاًً با پذیرش دارندگان مدرک دکتری از دانشگاههای معتبر صورت می گیرد.

رئیس دانشگاه پیام نور، تاکید کرد: در تعداد معدودی از رشته های تحصیلی و مراکز کم برخوردار، دانش آموختگان ارشد دانشگاههای معتبر و با معدل بالا پذیرش می شوند.

فراهانی درباره اعلام نیازها، گفت: علت تاخیر در جذب هیأت علمی دانشگاه پیام نور به علت بررسی آمایش مراکز نیازمند جذب هیأت علمی است که این اقدام هم اکنون در حال پیگیری است.

وی درباره ظرفیت پذیرش هیأت علمی، اظهار داشت: پیش بینی این است که بتوانیم حدود ۱۸۰ تا ۲۰۰ عضو هیأت علمی کیفی در واحدهای دانشگاه پیام نور جذب کنیم.

۲ دیدگاه

  1. اسماعیل آدینه وند

    ممنون از اطلاع رسانی تون

  2. ببینید چقدر پیام نور مزخرفه که حتی برای هیئت علمیش از فارغ التحصیلای خود پیام نور استفاده نمی کنه اون وقت ادعاشون میشه سطح علمی پیام نور با دانشگاههای به قول خودشون معتبر برابری میکنه ، خاک بر سر رئیس پیام نور که تو جذب علمی هم از فارغ التحصیلای خودش حمایت نمی کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند