امروز دوشنبه , ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱:۴۹

اعتراض به انتخابات انجمن‌ اسلامی از سوی برخی فعالان دانشجویی دانشگاه پیام‌نور مشهد

جمعی از کاندیداهای سیزدهمین دوره انتخابات انجمن اسلامی دانشجویان و یازدهمین دوره انتخابات هماهنگ انجمن‌های علمی و فعالان دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز مشهد، با ارسال نامه‌ای به وزیر علوم مراتب اعتراض خود را به برگزاری انتخابات انجمن اسلامی این دانشگاه اعلام نمودند.

با فرا رسیدن زمان برگزاری انتخابات شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه پیام نور، اعتراضاتی از سوی برخی فعالان دانشجویی و نامزدهای آن مبنی بر غیرقانونی بودن این انتخابات ابراز شده است.

رد صلاحیت و برخی دیگر از اقدامات غیرقانونی شورای تحقیق دانشگاه و برخی موضع‌گیری‌ها نسبت به این انتخابات و دانشجویان از موارد مورد تاکید در این اعتراض است.

در این راستا جمعی از فعالان دانشجویی این دانشگاه طی نامه‌ای مراتب اعتراض خود را به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ابراز داشتند.

همچنین در بخشی از این نامه به برخوردهای نامناسب برخی مسئولان دانشگاه در رسیدگی به این اعتراض‌ اشاره شده و آمده است: ما دانشجویان همین مرز و بومیم و به میهن و نظام خود عشق می ورزیم؛ انتظار ما از جنابعالی و مسئولین محترم دولت تدبیر و امید این است که حداقل به اعتراض یا بهتر بگوییم تظلم‌خواهی ما گوش فرا داده و اقدامی جهت نجات شورای دبیران انجمن‌های علمی و انجمن‌ اسلامی دانشجویان که از تاثیر گذارترین تشکل‌های دانشجویی در دانشگاه پیام نور مشهد هستند، نمایید.

انتظار این است که در دولت قانون مدار تدبیر و امید و با مدیریت شخصیت‌های ارزشمندی همچون حضرتعالی ، بساط قانون گریزی‌ها و انحصار طلبی‌های گروهی زیاده‌خواه و اندک برچیده و طبق گفته رئیس‌جمهور تدبیر و امید، فضای امنیتی از دانشگاه رخت بربندد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند