امروز دوشنبه , ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۵

انتصاب سرپرست جدید دانشگاه پیام نور استان سمنان

در راستای سیاست های دانشگاه پیام نور در خصوص انتصاب روسای استانی و مراکز از میان اعضای هیات علمی این دانشگاه، طی حکمی سرپرست جدید دانشگاه پیام نور استان سمنان منصوب شد.

آیین تکریم دکتر قدرت الله خیاطیان و معارفه دکتر مختار یوردخانی به عنوان سرپرست دانشگاه پیام نور استان سمنان با حضور مشاور رئیس دانشگاه و معاون حقوقی و پارلمانی دانشگاه پیام نور برگزار شد.

در این مراسم دکتر حسینی مشاور رئیس دانشگاه از تلاش و زحمات دکتر خیاطیان عضو هیات علمی دانشگاه سمنان، به جهت همکاری ایشان با دانشگاه به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور استان سمنان تقدیر و تشکر کرد.

دکتر آریامنش معاون حقوقی و پارلمانی دانشگاه پیام نور نیز ضمن قدردانی از دکتر خیاطیان و تبریک به دکتر یوردخانی گفت: دانشگاه وارد عرصه جدیدی شده است و یکی از برنامه های اصلی دانشگاه اقدام بر اساس سیاست های وزارت علوم مبنی بر بکارگیری اعضای هیات علمی دانشگاه به عنوان مدیر است.

مهندس همتی معاون منابع انسانی استاندار سمنان نیز ضمن سپاس از زحمات دکتر خیاطیان گفت: استانداری تمام تلاش خود را در حمایت و پشتیبانی از برنامه های این دانشگاه متمرکز خواهد کرد.

دکتر خیاطیان نیز در این مراسم با اعلام گزارشی از وضعیت فعلی دانشگاه، اقدامات انجام شده و مقامات و افتخارات استان در دوران مدیریتی خود، از تمامی روسای مراکز و واحدها و اعضای هیات علمی و کارکنان که در پیشبرد اهداف دانشگاه همکاری داشته اند تقدیر و تشکر کرد .

در ادامه دکتر یوردخانی نیز ضمن ابراز خرسندی از فراهم شدن فرصت خدمت در استان خود، گفت: انتظار این است که دانشگاه ها به عنوان اتاق فکر کشور زمینه توسعه و پیشرفت را فراهم نمایند که قطعا در این فرایند اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه در خط مقدم این مهم قرار دارند.

گفتنی است : یکی از سیاست های جدید اعلام شده دانشگاه پیام نور انتصاب روسای استانی و مراکز از میان اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور بوده و لذا انتصاب سرپرست جدید استان سمنان در راستای اعمال سیاست کلی مزبور بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند