امروز دوشنبه , ۱۰ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۶:۴۰

افزایش وام عمره دانشجویی/ اختصاص وام بدون محدودیت به تمام زائران

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با اشاره به افزایش وام عمره و عتبات دانشجویی گفت: امسال به تمام زائران عمره و عتبات دانشجویی وام یک میلیون تومانی تعلق می گیرد.

محمد زارع گفت: به تمام زائران وام تعلق می گیرد اما زائر تا زمانی که ثبت نام عمره خود را در سایت فعال نکند، شعبه، امکان پرداخت وام را ندارد.

وی ادامه داد: امسال با هماهنگی که با بانک تجارت صورت گرفته است به هر زائر عتبات و عمره یک میلیون تومان وام تعلق می گیرد.

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با اشاره به افزایش وام عمره و عتبات دانشجویی نسبت به سال گذشته گفت: سال گذشته فقط ۶۰۰ هزارتومان وام آن هم به صورت محدود ارایه می شد ولی امسال به تمام زائران مبلغ یک میلیون تومان ارایه می شود.

وی ادامه داد: به هر دو زوج دانشجو وام تعلق می گیرد و دانشجویان متاهل دو میلیون تومان در مجموع وام عمره دانشجویی دریافت می کنند ولی این وام به فرزند آنها تعلق نمی گیرد.

زارع ادامه داد: در دور اول اعزام به عتبات حدود ۴ هزار نفر از زائران از این وام یک میلیونی بانک تجارت استفاده کرده و رضایت خود را اعلام کردند.

وی ادامه داد: در دور اول ۵ هزار و ۲۰۰ نفر و در دور دوم حدود ۱۰ هزار نفر به عتبات اعزام می شوند. دور دوم اعزام از اسفند ماه آغاز خواهد شد .

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: پذیرفته شدگان اصلی و ذخیره عمره دانشگاهیان تا هشتم آذر فرصت دارند برای نهایی کردن ثبت نام با مراجعه به سایت لبیک به نشانیwww.labbayk.ir و وارد کردن کدملی و شماره شناسنامه خود نسبت به ورود اطلاعات تکمیلی خود اقدام کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند