امروز دوشنبه , ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲:۳۵

تشکیل شورای استعدادیابی برای انتخاب معاونان پیام نور

سرپرست دانشگاه پیام نور از تشکیل شورای استعدادیابی برای انتخاب معاونان این دانشگاه خبر داد.

 دکتر محمد سرلک صبح امروز در مراسم تودیع خود در ابتدا از دانشگاهیان پیام نور به جهت اینکه به وی اعتماد کردند تشکر کرد و سپس دومین تشکر خود را از دکتر فرهادی داشت که به نظر دانشگاه پیام نور احترام گذاشته و وی را به عنوان سرپرست دانشگاه پیام نور معرفی کرد.

وی سومین تشکر خود را از دکتر فراهانی سرپرست سابق دانشگاه پیام نور انجام داد و از وی به عنوان معلم اخلاق و استاد خود نام برد.

سرپرست جدید دانشگاه پیام نور یادآور شد: دکتر فراهانی کار بزرگی انجام داد. زمانی مسئولیت دانشگاه را برعهده گرفت که بیشتر نگاه‌ها برای مدیریت این سازمان از بیرون بود و ثبات مدیریتی در وزارت علوم وجود نداشت وی ثبات را به دانشگاه پیام نور بازگرداند.

وی از دکتر فراهانی خواست که به عنوان مشاور امور راهبردی با وی همکاری کند.

سرلک در ادامه با اشاره به دغدغه‌های خود گفت: یکی از دغدغه‌های من این است که چه کار کنیم که اساتید و دانشجویان و کارکنان این دانشگاه به پیام نوری بودن خود افتخار کنند و اساتید و دانشجویان ما بعد از ارتقا دانشگاه‌های دیگر را انتخاب نکنند.

وی در ادامه خطاب به دانشگاهیان پیام نور گفت: این دانشگاه برای شما است و پست‌های این دانشگاه نیز به شما تعلق دارد بنابراین یک شورایی تشکیل می‌دهیم به عنوان شورای استعدادیابی. افراد برای پست‌های مختلف ۳ نفر را پیشنهاد دهند که یکی از آنها انتخاب شود.

وی در ادامه از دیگر دغدغه‌های خود افزایش سطح زندگی کارکنان و تکریم افراد، افزایش کیفیت خدمات آموزشی، به کارگیری فناوری و افزایش رضایتمندی دانشجویان اشاره کرد.

وی در ادامه تاکید کرد که باید از فناوری‌های نو برای پاسخگویی به نیاز دانشجویان استفاده کنیم، من از تمام افراد در قسمت‌های مختلف استفاده خواهم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند