امروز جمعه , ۲۹ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۱۷

دستورالعمل ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۹۴

باسلام و احترام، پیرو دستورالعمل ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون تحصیلات تکمیلی سال ٩۴ موضوع نامه شماره ۲۵۳۳۵/۳ مورخه ۹۴/۶/۴ به اطلاع می رساند ثبت نام قبولی های تکمیل ظرفیت ازتاریخ ۹۴/۸/۵ لغایت ۹۴/۸/۹  در سامانه جامع خدمات آموزشی به آدرس http://reg.pnu.ac.ir برای نیمسال اول ۹۴-۹۵ به صورت غیر حضوری انجام میگردد.

ضمنا روند نام نویسی به شرح ذیل است:
الف ) برای پذیرفته شدگانی که دارای کد قبولی جدید یا کد قبولی سایر دانشگاهها بوده و در تکمیل ظرفیت پذیرفته شده اند ،ثبت نام به صورت غیرحضوری در سیستم جامع خدمات آموزشی صورت می پذیرد ودانشجو پس از ثبت نام اولیه از تاریخ ۹۴/۸/۶ جهت تائید مدارک ثبت نام به مراکز مراجعه می نمایند. در این مرحله مدارک توسط کاربر مرکز / واحد بررسی و در صورت کامل بودن تایید نهایی می شود،سپس دانشجو نسبت به واریز شهریه ثابت اقدام تا
امکان انتخاب واحد برای ایشان در نیمسال جاری فراهم شود.

ب) پذیرفته شدگانی که کد قبولی قبلی آنها دانشگاه پیام نور می باشد دررشته های جدید فعال شده و درصورتی که تاکنون ثبت نام اولیه ننموده اند همانند بند الف اقدام شود.

ج) پذیرفته شدگانی که کد قبولی قبلی آنها دانشگاه پیام نور بوده و درکد قبولی مهر ماه ( اولیه ) ثبت نام نموده اند ، در رشته / محل جدید فعال شده و می بایست در رشته محلجدید مجددا انتخاب واحد نمایند.
لازم به یادآوری است بر اساس مقررات سازمان سنجش آموزش کشور پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت ، صرفا مجاز به ادامه تحصیل در قبولی جدید ( تکمیل ظرفیت ) بوده و قبولی قبلی آنها لغو شده است .
سایر مقررات از جمله تاریخ اخذ مدرک کارشناسی، مدارک مورد نیاز ثبت نام مطابق دستورالعمل ثبت نام انجام می شود.
در خاتمه خواهشمند است ضمن نظارت دقیق در اجرای ثبت نام ، ترتیبی اتخاذ شود تا اطلاع رسانی لازم از طریق رسانه ها ی محلی و پایگاه اطلاع رسانی استان / مرکز / واحد انجام پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند