امروز چهارشنبه , ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۴

شروع ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون + دستورالعمل ثبت نام

بنا به اعلام دانشگاه پیام نور ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون سال ۹۴ از امروز ۱۷ آذر شروع و تا ۲۴ آذر ماه ادامه خواهد داشت .

ثبت نام از طریق سایت گلستان به آدرس http://reg.pnu.ac.ir انجام خواهد شد

توجه : برای ورود به سایت گلستان حتما باید از مروگر اینترنت اکسپرورر استفاده نمائید.

دستورالعمل ثبت نام :

  1. ثبت نام پذیرفته شدگان بصورت غیر حضوری و از تاریخ ۱۷/۹/۹۴ لغایت ۲۴/۹/۹۴ می باشد و پذیرفته شدگان لازم است با مراجعه به سایت http://regsup.pnu.ac.ir از نحوه نام نویسی آگاهی یابند
  2. ثبت نام برای نیمسال دوم ۹۴-۹۵ می باشد.
  3. پس از پایان ثبت نام اولیه شماره دانشجویی به پذیرفته شدگان اعلام و امکان پرداخت شهریه ثابت برای آنها فراهم می شود. ثبت نام حضوری و انتخاب واحد دانشجو بر اساس تقویم دانشگاهی از تاریخ ۳۰/۱۰/۹۴ لغایت ۰۶/۱۱/۹۴ خواهد بود.
  4. پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت که دارای قبولی در نیمسال اول (شهریور ۹۴) در دانشگاه پیام نور می باشند و مشغول به تحصیل هستند نیازی به ثبت نام مجدد ندارند و انتقال ایشان به کد قبولی جدید برای نیمسال دوم ۹۴-۹۵ انجام خواهد شد.
  5. پذیرفته شدگانی که دارای قبولی نیمسال اول ۹۴-۹۵ (شهریور ماه) در دانشگاه پیام نور می باشند ولی ثبت نام ننموده اند و متقاضی ثبت نام می باشند لازم است برای ثبت نام و تشکیل پرونده از تاریخ ۹۴/۳۰/۱۰ لغایت ۹۴/۱۱/۰۶ به مرکز / واحد محل قبولی مراجعه حضوری نمایند.
  6. پذیرفته شدگانی که دارای قبولی نیمسال اول ۹۴-۹۵ (شهریور ماه )  در سایر دانشگاهها و موسسات آموزش عالی می باشند می بایست برای نیمسال دوم ۹۴-۹۵ در کد قبولی تکمیل ظرفیت ثبت نام نمایند .ثبت نام این افراد مزابق بند ۳ دستورالعمل می باشد.
  7. تاریخ اخد مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی کلیه پذیرفته شدگان حداکثر تا تاریخ ۹۴/۱۱/۳۰ خواهد بود.

توجه : طبق ماده ۲۸ آئین نامه آموزشی پذیرفته شدگانی که درس های گذرانده دوره های کاردانی و کارشناسی مورد تائید دارند و متقاضی تطبیق واحد هستند مقتضی است تقاضای کتبی و ریز نمرات تائید شده خود را حداکثر تا پایان اولین سال پذیرش ( دو نیمسال ) به آموزش مرکز / واحد ارائه دهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند