امروز یکشنبه , ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۸:۰۷

ثبت نام عتبات عالیات دانشجویی زمستان ۹۴ از ۳۰ آذر ماه + شرایط ثبت نام

بر اساس گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور pnu4u.com  : ثبت نام عتبات عالیات دانشجویان از ۹۴/۹/۳۰ شروع و تا ۹۴/۱۰/۷ ادامه خواهد داشت و قرعه کشی در تاریخ ۹۴/۱۰/۱۰ برگزار خواهد شد .

       خواهشمند است قبل از ثبت نام به دقت نکات ذیل را مطالعه و رعایت فرمائید:

      ۱- کلیه دانشگاهیان اعم ازاساتید، دانشجویان و کارمندان دانشگاه ها می توانند درثبت نام عتبات دانشگاهیان شرکت نمایند.
      ۲- کلیه دانشگاهیان می توانند به صورت فردی ویا درصورت تمایل تا دو نفر همراه؛ شامل  همسر و فرزند را نیز به همراه خود ثبت نام نمایند. البته دراین دوره دختران مجرد نیز می توانند در قالب کاروانهای خاص دختران اعزام گردند .
            ۳- ثبت نام از تاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۳۰ آغاز و تا تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۰۷ ادامه خواهد داشت.و قرعه کشی در تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۱۰ توسط ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان انجام خواهد شد و نتیجه از طریق همین سایت و پیام کوتاه به اطلاع برگزیدگان خواهد رسید .
            تذکر- باتوجه به اینکه تعدادی از دانشگاهیان اقدام به بستن پیامک های تبلیغاتی نموده اند ملاک اطلاع رسانی به دانشگاهیان محترم پیامک نبوده و از کلیه ثبت نام کنندگان درخواست می شود پس از تاریخ قرعه کشی به همین سایت مراجعه کرده و از نتیجه قرعه کشی مطلع شوند .
      ۴- اعزام دانشجویان به همراه پدر و مادر به هیچ عنوان مقدور نمی باشد .
      ۵- آژانس اعزام کننده از استان محل تحصیل و یا تدریس خواهد بود. تعیین کاروان و تاریخ اعزام، توسط شخص زائر خواهد بود و امکان جابه جائی درمراحل بعدی وجود نخواهد داشت .
      ۶- هر فرد می تواند در هنگام ثبت نام تاریخ سفر خود با دو اولویت را انتخاب نماید. و درمرحله قرعه کشی برای هر تاریخ، قرعه کشی مجزا صورت خواهد پذیرفت .
      ۷- اعزام دانشگاهیان با توجه به دوری و نزدیکی استان ها به مرز؛به صورت زمینی و یا هوایی صورت می گیرد و در برخی استان های بزرگتر هر دو نوع اعزام موجود است .
      ۸- هزینه کاروان های عتبات دانشگاهیان در هنگام ثبت نام و انتخاب تاریخ مشخص بوده وبا توجه به دوری و نزدیکی به مرز نرخ هراستان متفاوت می باشد. درجه کاروانهای در نظر گرفته شده برای دانشگاهیان در اعزام های هوایی درجه A و در اعزام های زمینی

 درجه C می باشد.   

       ۹- اعزام عتبات دانشگاهیان در این دوره ازتاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۰۵ آغاز و تا ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ ادامه خواهد داشت .
      ۱۰- بامساعدت بانک ملت، مبلغ ۱۰میلیون ریال وام قرض الحسنه به هر متقاضی وام تعلق خواهد گرفت(دستورالعمل وچگونگی دریافت تسهیلات پس از مشخص شدن پذیرفته شدگان در قرعه کشی اعلام خواهد شد)
      ۱۱- متقاضی دانشجو می‌بایست در سال تحصیلی ۹۴ مشغول به تحصیل باشد و برای اساتید و کارمندان محترم، داشتن شماره حکم کارگزینی الزامی است .
      ۱۲- افرادی که اولویت اعزام آنها در کاروانهای هوایی و از تاریخ ۱۳۹۴/۱۲/۲۳ الی ۱۳۹۵/۰۱/۰۸ می باشد با توجه به قرار گیری این ایام دراعزام نوروزی هزینه سفرحدود ۱۰درصد توسط سازمان حج و زیارت افزایش خواهد یافت.   درضمن انتخاب تاریخ های مناسبتی مثل ایام عید، با توجه به درخواست های بیشتر؛ شانس پذیرفته شدن در قرعه کشی را کاهش خواهد داد.

     ۱۳- با توجه به اینکه ملاک شناسایی زائرین عتبات عالیات، کدملی می‌باشد، در وارد کردن کد ملی برای ثبت نام دقت فرمائید .
            تذکر- امکان ثبت نام دانشجویان خارجی مشغول به تحصیل در ایران وجود ندارد .
      ۱۴- افرادی که قبلاً با کاروان‌های عمره دانشجویی (دانشگاهیان) مشرف شده‌اند منعی برای ثبت نام و تشرف در قالب کاروان‌های عتبات دانشگاهیان را نخواهند داشت .
      ۱۵- قبل از ثبت نام همراهان با ایشان مشورت کرده و پس از اطمینان از تمایل آنها برای سفرثبت نام نمایید .
      ۱۶- ازجمله مزایای عتبات دانشجویی یکدست بودن کاروان به دلیل دانشگاهی بودن اعضاء کاروان، برنامه های فرهنگی ویژه برای دانشگاهیان در سفر، تسهیلات بانکی، وهمچنین سهولت اخذ مجوز خروج از کشور مشمولین می باشد که نیازی به مراجعه خود شخص به نظام وظیفه و گذاشتن وثیقه و سایر موارد نیست و این کار توسط ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان صورت می گیرد .

      ۱۷- با توجه به اینکه کاروانهای سازمان حج تا تاریخ ۱۳۹۴/۱۲/۲۳ مشخص شده است افرادی که اولویت خود در تاریخهای ۱۳۹۴/۱۲/۲۳ لغایت ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ تعیین می کنند ممکن است تاریخ انتخابی شما با تغییرات جزئی روبرو شود.

ورود به صفحه ثبت نام عتبات عالیات زمستان ۹۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند