امروز پنج شنبه , ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۳:۰۱

کوچک سازی دانشگاه پیام نور – ادغام واحد ها در شعاع ۱۰ کیلومتری

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور pnu4u.com : نجفی برزگر در نشست خبری معاونت فرهنگی دانشگاه پیام نور اعلام کرد: برای استفاده بیشتر از ظرفیت واحدهای این دانشگاه در مناطق کوچک سازی واحدهاصورت می‌گیرد.

کوچک سازی دانشگاه پیام نور

نجفی برزگر افزود :‌ باتوجه به اهمیت اقتصاد مقاومتی و ایجاد کارگروهی ویژه برای آن در کشور دانشگاه پیام نور بعضی مراکز استان ها را که فاصله کمتر از ۵ تا ۱۰ کیلومتر دارند ، تجمیع می‌کند.
نجفی برزگر با بیان اینکه این کوچک سازی با تقویت کیفی دانشگاه صورت می‌گیرد افزود: ‌آمایش آموزش عالی هم به این موضوع اشاره دارد و دانشجویان دانشگاه پیام نور به تحصیل در مراکز نزدیکتر راغب هستند.
معاون فرهنگی ،‌اجتماعی و دانشجویی پیام نور در ادامه گفت:‌ بیش از پنجاه هزار دانشجوی اهل تسنن در دانشگاه پیام نور تحصیل می‌کنند و نزدیک به هزار و ۳۳ استاد اهل تسنن در این دانشگاه فعالیت دارند. 
نجفی برزگر افزود:‌۲۴۰۰ انجمن علمی در دانشگاه پیام نور وجود دارد که کمک به این انجمن‌های علمی در راس برنامه‌های معاونت فرهنگی دانشگاه قرار دارد.
وی با اشاره به وجود هزار و۶۰۵ کانون فرهنگی در دانشگاه پیام نورافزود:‌ راه اندازی کانون فارغ‌التحصیلان دانشگاه تصویب شده است و اکنون در مرحله تاسیس کانون هستیم.
نجفی برزگر  ادامه داد:‌ ایجاد کانون های مشاور در استان ها یکی دیگر از فعالیت های فرهنگی دانشگاه پیام نور است و بیش از ۱۹ کانون در کشور فعالیت دارند که یکی از فعالیتهای آنها فرهنگسازی بمنظور مبارزه با استعمال مواد مخدر و اعتیاد است که در این زمینه همکاری های مشترکی با وزارت کشور ترتیب داده‌ایم.
معاون فرهنگی ،‌اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور افزود: سامانه نشریات دانشجویی تاکنون بیش از ۹۰۰ نشریه تولید کرده است و هر سال جشنواره نشریات دانشجویی با همکاری وزارت ارشاد در یکی از استانهای کشور برگزار می‌شود.
وی در پاسخ به پرسشی درباره سبد کالا گفت: خیران فرهنگی هرچه توان داشته باشند در جهت کمک به دانشجویان در شرف ازدواج تحت عنوان سبد کالا هدیه می‌دهند.
نجفی برزگر افزود: آیین‌نامه تشویق مخترعان و مبتکران در دانشگاه درحال اجراست و کمک مالی ۳ میلیون تومان به دانشجویان به منظور توسعه فعالیت های علمی داده می شود.
کوچک سازی دانشگاه پیام نور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند