امروز پنج شنبه , ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۶:۲۶

نشست مسئولان و نمایندگان دانشجویان معترض در دانشگاه پیام نور اهواز

بر اساس گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور pnu4u.com : در پی اعتراض دانشجویان دانشگاه پیام‌ نور اهواز نسبت به آیین‌نامه جدید پرداخت شهریه و حذف دروس خودخوان از برنامه این دانشگاه، نشست تشکل‌های دانشجویی با مسئولان دانشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجو از اهواز، در پی اعتراض دانشجویان دانشگاه پیام‌ نور اهواز نسبت به آیین‌نامه پرداخت شهریه ثابت و متغیر تا ۲۰ روز پس از انتخاب واحد (۲۵ بهمن‌ماه) و همچنین حذف دروس خودخوان از برنامه این دانشگاه، نشست تشکل های دانشجویی با مسئولان دانشگاه برگزار شد.

این نشست  امروز به همت بسیج دانشجویی با حضور نمایندگان و دبیران انجمن های دانشگاه پیام نور اهواز و رئیس و دیگر مسئولین دانشگاه پیام نور استان خوزستان برای بررسی و ارائه راهکار برای مشکلات پیش رو برگزار شد.

در این نشست نمایندگان دانشجویان به مسئله پرداخت زود تر از روال معمول شهریه در این ترم و همچنین حذف امکان انتخاب برخی از دروس بصورت الکترونیکی و تبدیل آنها بصورت خودخوان اعتراض کرده و خواهان برگشت به روال عادی شدند.

در این جلسه رئیس دانشگاه پیام نور دکتر رازقی زاده پس از شنیدن صحبت های نمایندگان دانشگاه ها به وضعیت مالی دانشگاه اشاره کرد و افزود: امسال دانشگاه پیام نور با کسری بودجه مواجه بوده و متاسفانه دولت کمکی به این دانشگاه نکرده و این مسایل و مشکلات سبب اتخاذ این تصمیم شده است.

دکتر رازقی زاده  بیان کرد:  دانشگاه پیام نور یک دانشگاه مردمی است و مسئولین این دانشگاه همیشه به فکر رفاه دانشجویان هستند و من نیز به عنوان رئیس دانشگاه انتقادهای دانشجویان را به شورای مرکزی پیام نور کل کشور منتقل می کنم.

این نشست به دلیل برخی بی هماهنگی ها و تجمع تعداد زیادی از دانشجویان به تنش کشیده شد و ارائه موضوعات و مشکلات از سوی دانشجویان موجب بی نظمی ها در اداره جلسه شد.

در این جلسه که با حضور مسئولان بسیج و دبیران انجمن های علمی دانشگاه برگزار شد مقرر گردید آرمان اردشیر به عنوان نماینده دانشجویان این موضوع را پیگیری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند