امروز دوشنبه , ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱:۵۶

راه اندازی سامانه مشاوره از راه دور دانشگاه پیام نور

راه اندازی سامانه مشاوره از راه دور دانشگاه پیام نور

معاون دانشجویی دانشگاه پیام نور از ارائه مشاوره از راه دور به دانشجویان دانشگاه در زمینه روانشناختی و مذهبی از طریق سامانه رسیدگی به امور دانشجویان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور به نقل از مهر، کریم نجفی گفت: سامانه رسیدگی به امور دانشجویان توسط اداره کل امور دانشجویان این معاونت و همکاران دفتر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه راه اندازی شد.

وی افزود: این سامانه با هدف تسهیل ارتباط دانشجویان با اداره کل امور دانشجویان در حوزه وام، تولیدات دانشجویی و مشاوره راه اندازی شده است.

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور خاطرنشان کرد: دانشجویان دانشگاه پیام نور می توانند از طریق لینک دانشجو در پورتال دانشگاه و یا به آدرس http://stud.pnu.ac.ir وارد سامانه شده و تقاضای خود را در حوزه های بیان شده برای بررسی و پاسخگویی ارسال کنند.

وی اضافه کرد: یکی از اهداف اصلی این سامانه ارائه مشاوره از راه دور به دانشجویان دانشگاه در زمینه روانشناختی و مذهبی است که دانشجویان با ارسال موضوع مورد نظر خود از طریق سامانه و دریافت کد رهگیری می توانند در زمان تعیین شده با وارد کردن کد رهگیری، پاسخ خود را دریافت کنند.

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور ابراز امیدواری کرد که بتوان از طریق این سامانه ضمن پاسخگویی به تقاضاهای دانشجویان، در جهت افزایش رضایتمندی این قشر فرهیخته گام برداشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند