امروز جمعه , ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۹:۰۰

اجرای موفق روش های نوین آموزش الکترونیکی در دانشگاه پیام نور

وزیر علوم گفت: دانشگاه پیام نور با قدمت نزدیک به ۳۰ سال ، بسترهای توسعه آموزش عالی و عدالت آموزشی را فراهم کرده و امروز شاهد موفقیت این دانشگاه در تمامی عرصه های علمی، پژوهشی و اجرای روش های نوین آموزش الکترونیکی و فرهنگی هستیم.

به گزارش  پایگاه خبری دانشجویان پیام نور pnu4u :به نقل از ایسنا، دکتر فرهادی امروز در مراسم خبرگزاری دانشگاه پیام نور “یوپنا”، ارتقای این دانشگاه در تمامی عرصه های علمی، پژوهشی، اختراعات، فرهنگی و آموزشی را قابل تقدیر دانست و گفت: فعالیت های چشمگیر دانشگاه پیام نور در زمینه محصولات کشاورزی، مهندسی صنعتی، پزشکی و ثبت اختراعات درخور توجه و قابل تقدیر است.

وزیر علوم، محصولات فرهنگی و دستاوردهای کرسی های آزاد اندیشی دانشگاه پیام نور را منابع ارزشی غنی دانست که می توانند مورد بهره برداری قرار گیرند.

دکتر فرهادی با عنوان اینکه دانشگاه پیام نور امروز توانسته در عرصه های بین المللی و توسعه مراکز خارج از کشور بدرخشد، ابراز امیدواری کرد که این دانشگاه با تقویت زیرساخت های آموزش الکترونیکی و ایجاد رشته های جدید بتواند در گسترش مرزهای دانش موثر باشد.

وی در پایان گفت: دانشگاه پیام نور دانشگاه نور، آگاهی، علم و دانش است که می تواند در زمینه های علمی، اقتصاد مقاومتی، تاسیس شرکت های دانش بنیان و تربیت انسانهای فرهیخته نقشی ارزنده ایفا نماید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، امروز با حضور دکتر فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، نمایشگاه دستاوردهای فناورانه دانشگاه، گنجینه کتب ، ۳۱ عنوان کتاب فرهنگی، مرکز نوآوری و کارآفرینی و خبرگزاری “یوپنا” رونمایی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند