امروز چهارشنبه , ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۳:۰۸

قابل توجه دانشجویان – زمان انتخاب واحد ۱۸ تیر – زمان دریافت وقت ۱۳ تیر

 

باتوجه به اینکه شروع ثبت نام مهرماه (نیمسال ۳۹۱۱) از تاریخ ۱۸/۶/۹۱ میباشد لطفا موارد زیر را مطالعه نمایید :

۱- دانشجویانی که در نیمسال ۳۹۰۳ نسبت به ثبت درخواست تغییر رشته بند ج اقدام نموده اند تا زمان اعلام نتیجه نهایی و اعلام نمرات آزمون تغییر رشته مجاز به انجام مرحله ثبت نام نمیباشند لذا پس از اعلام نتیجه قطعی آزمون زمانبندی ثبت نام این دسته از دانشجویان انجام خواهد شد. لازم به ذکر است عواقب ناشی از ثبت نام قبل از اعلام نتایج بر عهده خود دانشجو میباشد.

۲- کلیه دانشجویان (به جز دانشجویان مشمول بند۱)از تاریخ ۱۳/۶/۹۱ میتوانند نسبت به مشاهده زمان ثبت نام خود از منوی ثبت نام » عملیات ثبت نام » ثبت نام اصلی اقدام نمایند.

۳- کلیه دانشجویان نسبت به بررسی صحت کد ملی خود در سیستم اقدام و در صورت مشاهده هر گونه تناقض نسبت به رفع آن از منوی دانشجو » مشخصات دانشجو » تغییر شماره ملی دانشجو اقدام نمایند.

۴- کلیه دانشجویان قبل از شروع زمان ثبت نام نسبت به بررسی وضعیت شهریه خود از منوی گزارش های آموزش » شهریه  » لیست ها و آمار ها  » فرم واریز وجوه دانشگاه پیام نور اقدام نمایند . لازم به ذکر است مدت زمان تغییر وضعیت دانشجو از حالت بدهکار به فعال پس از پرداخت شهریه  از ۲۴ تا ۷۲ ساعت میباشد لذا عواقب ناشی از عدم امکان ثبت نام به دلیل بدهکاری بر عهده دانشجو میباشد.

۵- کلیه دانشجویان میبایست از پردازش اطلاعات جامع دانشجو نسبت به بررسی اطلاعات موجود در قسمت دانشکده, گروه آموزشی , رشته و مقطع اقدام نمایید در صورتی که هر کدام ازموارد فوق بصورت مجازی تعریف شده باشند دانشجو مجاز به ثبت نام نمیباشد لذا در صورت مشاهده هر گونه تناقص نسبت به رفع آن با مراجعه به مرکز مربوطه اقدام نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند