امروز جمعه , ۴ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۹:۲۳

دستور العمل ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع دکتری سال ۹۱

alt

  سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعات پذیرفته شدگان رشته های مختلف آزمون تحصیلات عالی (دکتری) سال تحصیلی  ۹۲-۹۱ را اعلام نمود.

  پذیرفته شدگان موظفند با رعایت نکات ذیل نسبت به ثبت نام و  تشکیل پرونده پذیرفته شدگان از تاریخ ۵/۷/۹۱ لغایت ۷/۷/۹۱ اقدام نمایند:

۱- ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان این دوره برای نیمسال پائیز۹۲-۹۱ و بصورت غیر حضوری انجام  می شود.

پذیرفته شدگان  گرامی لازم است با مراجعه به سایت  http://reg.pnu.ac.ir از تاریخ و نحوه نام نویسی آگاهی یابند.

۱-۱- پذیرفته شدگان پس از ورود به سایت در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی  می توانند با استفاده از شناسه کاربری  و گذر واژه وارد سیستم جامع خدمات آموزشی شوند.

نکته: شناسه کاربری  و گذر واژه ، در صفحه اول سایت فوق الذکر در زمان ثبت نام  اعلام می گردد

شایان ذکر است مراحل ثبت نام، گام به گام در Helpسیستم گلستان و همچنین در سایت اطلاع رسانی دانشگاه  http://pnu.ac.ir موجود می باشد.

 ۱-۲- پس ازپایان ثبت نام اولیه شماره دانشجویی به پذیرفته شدگان اعلام و امکان انتخاب واحد برای ایشان فراهم می شود. لازم است تا دانشجو جهت انتخاب واحد در مهلت مقرر اقدام نماید.

۲-    دانشجو پس از ثبت نام اولیه و بارگذاری مدارک مورد نیاز، جهت تشکیل پرونده  در زمان تعیین شده به محل قبولی خود مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده و دریافت کارت دانشجویی خود اقدام نماید.

بدین منظور لازم است کاربران ارشد رایانه مراکز، نسبت به تعریف تاریخ مراجعه حضوری، ساعت مراجعه و مکان مراجعه با درج آدرس، طبقه و شماره تلفن درسامانه خدمات آموزشی اقدام نمایند.

۳-    با توجه به اینکه فایل عکس پذیرفته شدگان درسیستم جامع خدمات آموزشی فعال می باشد لازم است چهره پذیرفته شده با عکس موجود درسیستم و مدارک شناسایی تطبیق داده شود و در صورت مغایرت ضمن جلوگیری از ثبت نام، مراتب بصورت محرمانه به اداره کل خدمات آموزشی اعلام گردد.

۴-      رعایت تاریخ های اعلام شده در دستور العمل سازمان سنجش آموزش کشور الزامی است و مسئولیت عدم رعایت آن بر عهده رئیس محترم مرکز خواهد بود.

۵-    مغایرتها و کمبودهای موجود در مدارک دانشجویان بایستی قبل از تاریخ های ذکر شده در دستورالعمل مذکور برای اعلام به سازمان سنجش آموزش کشور بصورت لیست شده با ذکر موارد مغایرت به اداره کل خدمات آموزشی ارسال شود.

نکته: لازم است موارد مغایرت به تفکیک موضوع تهیه شود و از ارسال در یک لیست خودداری شود.

۶-    طبق ماده ۴۳ از بخش سوم آئین نامه آموزشی پذیرفته شدگانی که درس های گذرانده در دوره های دکتری(رسمی) دارند و متقاضی تطبیق واحد هستند تا پایان نیمسال پائیز ۹۲-۹۱ فرصت دارند درخواست خود را به همراه ریزنمرات تائید شده به آموزش مرکز ارائه کنند.

۷-    طبق ماده ۱۲ از بخش سوم آئین نامه آموزشی، پذیرفته شدگانی که درس های جبرانی (اعلام شده توسط گروه آموزشی) مربوط را در دوره کارشناسی ارشد نگذرانده اند موظف به انتخاب دروس جبرانی در نیمسال پائیز ۹۲-۹۱ می باشند.

۸-      کارت شرکت در آزمون و فرم اطلاعات قبولین بصورت فایل pdf  متعاقباٌ ارسال خواهد شد.

۹-     مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام غیرحضوری :

۱-      تصویر صفحه اول وسوم  شناسنامه

۲-      تصویر کارت ملی

۳-      عکس با زمینه روشن (جهت مراجعه حضوری ۶ قطعه )

۴-      مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان )

۵-      تصویر مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد

۶-      گواهی ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه

۱۰-   پذیرفته شدگان لازم است حداکثر تا تاریخ ۳۱/۶/۱۳۹۱ در مقطع قبل فارغ التحصیل شوند.

نکته: بدیهی است از ثبت نام کسانی که تا تاریخ ۳۱/۶/۹۱  فارغ التحصیل نمی شوند ممانعت به عمل آید و فهرست آنان با قید تاریخ فراغت از تحصیل به اداره کل خدمات آموزشی سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور ارسال شود .

۱۱-  دانشجویان می بایست اصل مدارک فوق را به همره تصویر آن (جهت برابر اصل نمودن) و نیز مدارک علمی وتحقیقاتی خود را هنگام مراجعه حضوری( ۱۵/۷/۹۱ لغایت ۱۵/۸/۹۱)  به مرکز ارائه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند