امروز یکشنبه , ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۳:۵۲

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دوره دکترا از اول مهر

بر اساس گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (pnnews.ir): دیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: –  ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان این دوره برای نیمسال پائیز۹۳-۹۲ و بصورت غیر حضوری انجام  می شود. پذیرفته شدگان  باید با مراجعه به سایت  http://reg.pnu.ac.ir از نحوه نام نویسی آگاهی یابند.

وی دستورالعمل ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع دکتری را به شرح ذیل اعلام کرد:

۱-۱- پذیرفته شدگان پس از ورود به سایت در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی  می توانند با استفاده از شناسه کاربری  و گذر واژه(در صفحه اول سایت فوق الذکر در زمان ثبت نام  اعلام می گردد ) وارد سیستم جامع خدمات آموزشی شوند.

۱-۲- پس ازپایان ثبت نام اولیه شماره دانشجویی به پذیرفته شدگان اعلام و امکان انتخاب واحد برای ایشان فراهم می شود. لازم است تا دانشجو جهت انتخاب واحد در مهلت مقرر اقدام نماید.

۲-  دانشجو پس از ثبت نام اولیه و بارگذاری مدارک مورد نیاز، جهت تشکیل پرونده  در زمان   تعیین شده به محل قبولی خود مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده و دریافت کارت دانشجویی خود اقدام نماید. بدین منظور لازم است کاربران ارشد رایانه مراکز، نسبت به تعریف تاریخ مراجعه حضوری، ساعت مراجعه و مکان مراجعه با درج آدرس، طبقه و شماره تلفن درسامانه خدمات آموزشی اقدام نمایند. (تاریخ مراجعه حضوری ۱۳/۷/۹۲ لغایت ۳۰/۷/۹۲ می باشد. )

۳-  با توجه به اینکه فایل عکس پذیرفته شدگان درسیستم جامع خدمات آموزشی فعال می باشد لازم است چهره پذیرفته شده با عکس موجود درسیستم و مدارک شناسایی تطبیق داده شود و در صورت مغایرت ضمن جلوگیری از ثبت نام، مراتب بصورت محرمانه به اداره کل خدمات آموزشی اعلام گردد.

۴-  رعایت تاریخهای اعلام شده در دستور العمل سازمان سنجش آموزش کشور الزامی است و مسئولیت عدم رعایت آن بر عهده رئیس محترم مرکز خواهد بود.

۵-  مغایرتها و کمبودهای موجود در مدارک دانشجویان بایستی قبل از تاریخ های ذکر شده در دستورالعمل مذکور برای اعلام به سازمان سنجش آموزش کشور بصورت لیست شده با ذکر موارد مغایرت به اداره کل خدمات آموزشی ارسال شود. (لازم است موارد مغایرت به تفکیک موضوع تهیه شود و از ارسال در یک لیست خودداری شود.)

۶-  طبق ماده ۴۳ از بخش سوم آئین نامه آموزشی پذیرفته شدگانی که درس های گذرانده در دوره های دکتری(رسمی) دارند ومتقاضی تطبیق واحد هستند تا پایان نیمسال پائیز ۹۳-۹۲ فرصت دارند درخواست خود را به همراه ریزنمرات تائید شده به آموزش مرکز ارائه کنند.

 

۷-  طبق ماده ۱۲ از بخش سوم آئین نامه آموزشی، پذیرفته شدگانی که درس های جبرانی (اعلام شده توسط گروه آموزشی) مربوط را در دوره کارشناسی ارشد نگذرانده اند موظف به انتخاب دروس جبرانی در نیمسال پائیز ۹۳-۹۲ می باشند.

۸-    کارت شرکت در آزمون و فرم اطلاعات قبولین بصورت فایل pdf  متعاقباٌ ارسال خواهد شد.

 

۹–    مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام غیرحضوری :

۱-    تصویر صفحه اول وسوم  شناسنامه

۲-    تصویر کارت ملی

۳-    عکس با زمینه روشن (جهت مراجعه حضوری ۶ قطعه )

۴-    مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان )

۵-    تصویر مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد

۶-     گواهی ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه

۱۰-    پذیرفته شدگان لازم است حداکثر تا تاریخ ۳۱/۶/۱۳۹۲ درمقطع قبل فارغ التحصیل شوند. بدیهی است از ثبت نام کسانی که تا تاریخ مذکور  فارغ التحصیل نمی شوند ممانعت به عمل آید و فهرست آنان با قید تاریخ فراغت از تحصیل به اداره کل خدمات آموزشی ارسال شود .

۱۱-    دانشجویان می بایست اصل مدارک فوق را به همره تصویر آن (جهت برابر اصل نمودن) و نیزمدارک علمی وتحقیقاتی خود را هنگام مراجعه حضوری  به مرکز ارائه نمایند.

۱۲-    پذیرفته شدگان عضو هیات علمی پیام نور ( مطابق ضوابط دستور العمل سازمان سنجش)موظف می باشند فرم تعهدنامه محضری ویژه دانشجویان دکتری را حداکثر تا پایان نیمسال اول ۹۳-۹۲ قبل از شروع امتحانات به دانشگاه محل تحصیل خود تحویل نمایند.

۱۳-         مدیران آموزش استان  میتوانندهر گونه سوال در خصوص پذیرش و ثبت نام پذیرفته شدگان فوق را کتباً به آدرس http: //regsup.pnu.ac.ir اعلام فرمائید.همچنین کلیه مدارک و دستورالعملها از طریق همین سایت در اختیار مدیران آموزش استان  و مرکز تحصیلات تکمیلی قرار گرفته و قابل دسترسی      می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی خرید نمونه سوالات
پاسخگویی فقط برای دانشجویانی که بعد از خرید سوالات دچار مشکل شده اند