امروز دوشنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۸:۵۰

اعلام میزان شهریه دانشگاه‌های پیام‌نور و غیرانتفاعی در سال تحصیلی ۹۳-۹۴

میزان شهریه مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور برای دوره نوبت دوم، نیمه‌حضوری، پیام‌نور و غیرانتفاعی سال تحصیلی آینده اعلام شد. – See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930511001015#sthash.Gvnvc3Av.dpuf

میزان شهریه مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور برای دوره نوبت دوم، نیمه‌حضوری، پیام‌نور و غیرانتفاعی سال تحصیلی آینده اعلام شد.

حداکثر شهریه رشته‌های مختلف تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور برای دوره نوبت دوم به این صورت است که در دانشگاه‌های اصفهان، تبریز، تربیت مدرس، تهران، خوارزمی، شهید بهشتی، شیراز، صنعتی اصفهان، امیر‌کبیر، خواجه‌نصیر، شریف، علم و صنعت و فردوسی مشهد برای گروه علوم انسانی یک میلیون و ۸۷۵ هزار ریال و  برای سایر گروه‌های آموزشی ۲ میلیون و ۱۲۵ هزار ریال شهریه ثابت است

و شهریه متغیر در این دانشگاه‌ها نیز برای دروس عمومی ۱۳۷ هزار و ۵۰۰ ریال، برای دروس پایه نظری در گروه علوم انسانی ۲۱۲ هزار و ۵۰۰ و در گروه‌های دیگر ۲۲۵ هزار ریال است.

همچنین شهریه متغیر برای هر واحد درسی اصلی و تخصصی در گروه علوم انسانی ۳۱۲ هزار و ۵۰۰ و در گروه‌های دیگر ۳۷۵ هزار ریال است.

شهریه برای سایر دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی دولتی در گروه علوم انسانی  شهریه ثابت یک میلیون و ۳۷۵ هزار ریال و سایر گروه‌ها یک میلیون و ۵۶۲ هزار و ۵۰۰ ریال است.شهریه متغیر نیز برای دروس عمومی سایر دانشگاه‌ها ۱۲۵ هزار ریال، برای دروس پایه نظری در گروه علوم انسانی ۱۸۷ هزار و ۵۰۰ ریال و سایر گروه‌ها ۲۰۶ هزار و ۲۵۰ ریال است.

همچنین شهریه متغیر برای دروس اصلی و تخصصی در گروه علوم انسانی ۲۲۵ هزار ریال و برای سایر گروه‌ها ۲۵۰ هزار ریال است.

شهریه آموزشی نیمه حضوری دانشجویان ورودی مهر ۹۳ دانشگاه پیام نور برای مراکز و واحد‌های مستقر در شهرهای نواحی ۱،۲،۳،۴،۵ به این صورت است که شهریه ثابت گروه علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی، هنر و معماری در نواحی ۱ و ۲ یک میلیون و ۱۰۴ هزار ریال و در نواحی ۳،۴ و ۵، ۸۸۵ هزار و ۵۰۰ ریال است.

 شهریه ثابت دانشگاه‌های غیردولتی و غیر انتفاعی در علوم انسانی ۳ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال در فنی و مهندسی ۴ میلیون و ۱۲۵ هزار ریال و سایر گروه‌های آموزشی ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال است.

 شهریه ثابت موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیر انتفاعی برای علوم انسانی ۳ میلیون و ۱۲۵ هزار ریال، فنی و مهندسی ۳ میلیون و ۹۳۷ هزار و ۵۰۰ ریال و سایر گروه‌های آموزشی ۳ میلیون و ۳۷۵ هزار ریال است.شهریه ثابت موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی برای مقطع کارشناسی در دوره‌های مجازی در سال تحصیلی ۹۳، ۹۴ نیز در گروه علوم انسانی ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و در سایر گروه‌‌های آموزشی ۳ میلیون ریال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

شروع گفتگو
پشتیبانی
پشتیبانی سایت
پشتیبان :
سلام .
در استفاده از سایت با مشکلی مواجه هستید ؟